0 800 600 002
Відстежити замовлення
ГоловнаВсі записиОхотаВи тут: Swarovski dS - оптичний приціл с цифровим інтелектом!
Категории

Swarovski dS - оптичний приціл с цифровим інтелектом!

swarovski_ds_1280x740_ua

Стрільба на середні та далекі відстані - мистецтво, яке відточується роками і обчислюється сотнями відстріляних гільз. Домогтися майстерності точного пострілу під силу не кожному, адже одного бажання і наявності карабіна з оптикою недостатньо.

Запорукою успішного пострілу є цілий комплекс послідовних дій: отримання точного відстані до цілі, замірів атмосферних даних, отримання розрахунків балістичного калькулятора, внесення коригувань в блок поправок оптичного прицілу і тільки потім - застосування власних стрілецьких навичок. Ця тема, що активно розвивається, має масу нюансів і гаряче любима в співтоваристві стрільців-спортсменів.

Проте, сьогодні ми торкнемося теми стрільби на далекі відстані в розрізі полювання. Тим більше, що по-справжньому революційні рішення для мисливського застосування зустрічаються не так часто. Отже, поспішаємо представити новинку від одного з лідерів в області мисливської оптики преміум-класу - «розумний» приціл Swarovski dS. Приціл dS в реальному часі проектує значиму інформацію в поле зору, не відволікаючи уваги мисливця, автоматично відображає коректну точку прицілювання, враховуючи дистанцію, тиск повітря, температуру і кут, завдяки розташованому в окулярі дисплею. Ніяких ручних налаштувань не потрібно!

Фактично, приціл Swarovski dS 5-25x52 P - це комплекс, оснащений далекоміром, датчиками атмосферного тиску і температури, інклінометром, що поміщені в корпус з центральною трубою діаметром 40 мм. У барабані, традиційно призначеному для вертикальних поправок, знаходиться блок живлення, що забезпечує достатню кількість енергії, необхідної для живлення електроніки прицілу. Електроніка, антена Bluetooth і трансфокатор розташовані в окулярі прицілу.

Swarovski dS 5-25x52 P - інноваційний приціл, призначений для стрільби на різних дистанціях: від 30 до 1375, з можливістю вимірювання кута +/- 60 градусів, з мінімальними витратами на складні балістичні розрахунки.

Товари новини
Приціл Swarovski dS 5-25x52 PПриціл Swarovski dS 5-25x52 P
Код: 12030130
134810 грн.
Повідомити про наявність
✖ Немає в наявності
08.11.2017 19:59:01