0 800 600 002
Наявність у магазинах
Відстежити замовлення
Каталог товарів
0 800 600 002

Доставка і оплата

Загальні положення

Мінімальна сума замовлення — 150 грн.

Замовлення сумою понад 14 999 грн відправляються тільки по передоплаті.

Безкоштовна доставка по Україні здійснюється при замовленні на суму від 2000 грн (крім човнів, підвісних двигунів і сейфів).

Способи та оплата доставки
Нова пошта

Доставка по Україні здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта

 • До відділення.
  Вартість — згідно тарифів перевізника, безкоштовна доставка — від 2000 грн
 • У поштомат.
  Вартість — 51 грн, безкоштовна доставка — від 2000 грн
 • До дверей.
  Вартість — 100 грн, безкоштовна доставка — від 2000 грн
Самовивіз

З мережи магазинів ІБІС.

Варіанти та умови оплати
При самовивозі

Готівкою, картою, на рахунок IBAN, на виплат, подарунковим сертифікатом, електронним подарунковим сертифікатом, подарунковим сертифікатом BODO.

Поштою

Післяплатою, картою, на рахунок IBAN, на виплат, електронним подарунковим сертифікатом. При виборі післяплати покупець несе додаткові витрати за цю послугу, а саме: 2% + 20 грн від суми замовлення, але не менше 10 грн.

При виборі післяплати покупець несе додаткові витрати за цю послугу, а саме: 2% + 20 грн від суми замовлення, але не менше 10 грн.

Готівкою

Обмеження по сумі: до 50 000 грн

Післяплата

Обмеження по сумі: до 15 000 грн

При виборі післяплати покупець несе додаткові витрати за цю послугу, а саме: 2% + 20 грн від суми замовлення, але не менше 10 грн.

На рахунок IBAN

Обмежень по сумі немає.

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється згідно з рахунком-фактурою або за реквізитами, які надає менеджер після оформлення замовлення і перевірки наявності товарів по замовленню.

У призначенні платежу необхідно зазначити № замовлення, інакше кошти, що надійшли, не будуть закріплені за замовленням і повернуться одержувачеві.

Комплект первинних документів для юридичної особи (ТОВ), яка бажає придбати товар в інтернет-магазині:

 • виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб;
 • витяг із Реєстру платників ПДВ.

Контактна інформація про організацію:

 • юридична адреса;
 • номер телефону організації;
 • номер телефону бухгалтерії (по можливості);
 • електронна пошта (по можливості).

При оплаті товарів ліцензованої групи (товари. котрі можна придбати за наявності дозволу) платником має виступати особа, котра є власником дозволу. Оплата від третіх осіб та організацій заборонена!

Карткою

Обмежень по сумі немає.

Банківська система стягує мінімальну комісію за операцію у розмірі 1,7%. У разі повернення коштів сума комісії за послугу платежу не відшкодовується.

Увага! У зв’язку з уведенням ПРРО надсилання замовлень при оплаті картою на сайті здійснюватиметься наступного дня після оплати.

Подарункові сертифікати

Використати загальну інформацію

Пластиковий сертифікат діє виключно в роздрібних магазинах «Ібіс».

Електронний сертифікат діє у роздрібних магазинах «Ібіс» та інтернет-магазині.

Сертифікат BODOCARD діє виключно в роздрібних магазинах «Ібіс». Сертифікат «BODOCARD» необхідно попередньо активувати на сайті bodo.ua.

Оплата частинами та розстрочка Оплата частинами від ПриватБанк

Умови: Наявність картки від ПриватБанку. Кредитний ліміт визначається для кожного клієнта індивідуально, максимальна сума – 100 000 грн. Термін кредитування – 6 місяців.

Для оформлення на сайті: Оберіть в нашому інтернет-магазині товар, який вас цікавить, і оплату частинами від ПриватБанк. Оберіть термін і підтвердіть покупку в додатку. Після отримання підтвердження оплати магазин відправляє товар.

Розстрочка від «Плати Пізніше».

Умови: Наявність паспорта (посвідки на проживання) та ІПН. Сума розтермінування – від 1000 до 800 000 грн в залежності від історії покупок клієнта. Термін розтермінування – 3, 4, 6, 8 або 10 місяців.

Для оформлення на сайті: Оберіть в нашому інтернет-магазині товар і натисніть кнопку «Купити в розтермінування» – «Плати Пізніше». Заповніть анкету. Дочекайтеся дзвінка кредитного фахівця для уточнення всіх деталей. При підписанні електронного договору оплатіть перший платіж відповідно до умов і отримайте товар.

Покупка частинами від Монобанк

Умови: Наявність кредитної картки від Monobank. Кредитний ліміт Monobank визначає для кожного клієнта індивідуально, максимальна сума – 100 000 грн. Термін кредитування – 7 місяців.

Для оформлення на сайті: Оберіть в нашому інтернет-магазині товар, який вас цікавить, і оплату частинами від Monobank. Оберіть термін і підтвердіть покупку в додатку. Після отримання підтвердження оплати магазин відправляє товар.

Послуги програм "ПлатиПізніше", "Оплата частинами" від ПриватБанк і оплата частинами від Monobank не поширюється на товари з категорій сток, брак, а також акційні товари, на які не поширюється знижка за дисконтною карткою.

Докладніше про розтермінування — в розділі «Питання з придбання в розтермінування».

Терміни зарахування коштів

картою – у режимі реального часу;

на рахунок IBAN – наступного дня;

на виплат – наступного дня.

Терміни опрацювання та відвантаження замовлень

1. Замовлення оформлюються з 10:00 до 20:00 у порядку живої черги, підвищений пріоритет мають замовлення зі способом доставки "самовивіз;

2. Замовлення, що були оформлені та опрацьовані до 12:00, можуть бути відправлені у той же день (за умови наявності всіх товарів на одному складі);

3. Замовлення, що були оформлені та опрацьовані після 12:00, будуть відвантажені не раніше наступного дня;

4. В залежності від вмісту замовлення та місць знаходження товарів на момент опрацювання замовлення, терміни комплектації замовлення можуть складати від 2х до 7ми діб (наприклад, якщо товари знаходяться у магазинах мережі Ібіс у різних регіонах);

Головна
Каталог
Кошик
інше