Доступний український переклад.Перейти на UA версію сторінки
0 800 600 002
Відстежити замовлення
ГоловнаВсі записиВи тут: Поповнення асортименту Retay Arms
Категорії

Поповнення асортименту Retay Arms

Асортимент турецької компанії Retay Arms, вже відомої багатьом українським стрільцям і мисливцям своїми надійними інерційними рушницями Masai Mara і Gordion, поповнився новими серіями – GPS і Antalya SS. Причому на практиці модель GPS – це, поки що, "terra incognita", проте доступна ціна дозволить любителям тактичної стрільби швидко і ретельно випробувати новинку.

Retay GPS – помпові рушниці, які однаково надійно працюють на будь-яких типах патронів з будь-якими наважками – від легких спортивних до важких. Збільшений розмір вікна подачі патронів дозволяє швидше зарядити зброю, а короткий хід цівки зменшує час циклу перезарядження і, відповідно, пришвидшує стрільбу. Втім, це вже залежить від спритності рук стрільця. Синтетичний приклад і цівка виготовлені методом лиття з abs-пластику. Для зниження віддачі під час стрільби на прикладі передбачений зручний потиличник з синтетичного пористого матеріалу на основі поліуретану. У верхній частині алюмінієвої ствольної коробки розташоване інтегроване кріплення типу «ластівчин хвіст» для установки прицільних пристосувань. Ствол зі сталі Bohler Antinit має матове чорне покриття і оснащений металевою мушкою. Головна особливість помпи Retay GPS полягає в тому, що в стволі, довжиною всього 47 см, є різьба для встановлення знімних дульних насадок Marapro Chokes.

Retay
Рушниця Retay GPS кал. 12/76. Ствол - 47 смРушниця Retay GPS кал. 12/76. Ствол - 47 см
Код: 24770034
8700 грн.
Наявність в магазинах

Новинка 2020 року – серія Retay Antalya SS, що включає в себе напівавтоматичні рушниці з інерційною системою перезарядки, в яких використання прогресивних технологічних рішень забезпечує високий рівень надійності зброї в поєднанні з простотою і легкістю обслуговування її основних частин. Конструктивні особливості дозволяють ефективно використовувати рушницю в різних умовах, характерних для більшості видів полювання або спортивних змагань зі стрільби, забезпечуючи максимальний рівень безпеки при мінімальних вимогах по догляду за нею. Antalya SS відрізняється інноваційною конструкцією алюмінієвої ствольної коробки, що складається з двох частин. У моделі Elegant ствольна коробка додатково прикрашена гравіруванням. Стволи зі сталі Bohler Antinit піддаються випробуванню на міцність каналу ствола тиском в 1500 атмосфер в патроннику. Система блокування – Inertia Plus. Рушниці оснащені запатентованою знімною тригерною групою, виготовленою з твердого алюмінієвого сплаву. Приклад і цівка виконані з деревини горіха. Для швидкого і комфортного прицілювання передбачена вентильована прицільна планка з оптоволоконною мушкою TruGlo.

Retay
Рушниця Retay Antalya SS Comfort кал.12/76. Ствол - 71смРушниця Retay Antalya SS Comfort кал.12/76. Ствол - 71см
Код: 24770036
37990 грн.
Наявність в магазинах
Retay
Рушниця Retay Antalya SS Elegant кал.12/76. Ствол - 71смРушниця Retay Antalya SS Elegant кал.12/76. Ствол - 71см
Код: 24770035
44370 грн.
Наявність в магазинах

Новинки вже доступні в мережі магазинів «ІБІС» і в інтернет-магазині «Ібіс».

2021-04-06 14:37:14
Головна
Пошук
Кошик
Списки
Мій аккаунт