0 800 600 002
Наявність у магазинах
Відстежити замовлення
Каталог товарів
0 800 600 002

Про компанію

«Дорогу осилит идущий» - з самого моменту свого заснування в 1994 році компанія «ІБІС» неухильно слідує цьому правилу.
Починалося все з одного невеликого магазину, відкритого в Києві, а в даний час в структуру компанії входить більше десяти власних спеціалізованих магазинів в чотирьох містах України. На прилавках цих магазинів Ви знайдете все, що тільки може знадобитися для занять риболовлею, полюванням, а також для комфортного проведення часу на відкритому повітрі.

Мережа магазинів «ІБІС»:

Охота

Київ

Львів

Дніпро

Сьогодні «ІБІС» - найбільший вітчизняний оператор з оптової та роздрібної торгівлі товарами для полювання, риболовлі та активного відпочинку, загальновизнаний лідер галузі і провідний постачальник на український ринок продукції найвідоміших світових виробників. Асортимент товарів, представлений в магазинах мережі «ІБІС», складається з більш ніж 80 000 найменувань товарів від 715 провідних виробників світу.
Компанією «ІБІС» за роки динамічного розвитку були освоєні нові напрямки:
  • налагоджена оптова торгівля (в даний час дилери компанії працюють у всіх регіонах України);
  • під власними торговими марками активно розробляються і виробляються товари, які вже отримали визнання, як на вітчизняному ринку, так і за межами України;
  • організований сервісний центр і майстерні по ремонту і гарантійному обслуговуванню зброї, а також ремонту оптики;
  • заснований стрілецько-спортивний клуб «ІБІС» з власним багатопрофільним тиром;
  • власний інтернет-магазин з 25 млн переглянутих сторінок в рік є найбільшою в Інтернеті інформаційною базою про зброю, риболовлі та активний відпочинок;
  • відкрито перший спеціалізований комісійний магазин зброї;
  • відкриті елітний гастроном з кулінарним відділом «Кулінарний Дім «ІБІС» і спеціалізований ресторан «Мисливські ковбаски»;
  • запущений власний профільний журнал «Світ захоплень: Полювання & Зброя»;
  • запущені власні відеоканали «ІБІС Полювання та Зброя» і «Ibis Fishing».
Крім цього, компанія «ІБІС» є постійним учасником щорічних спеціалізованих виставок «Полювання та риболовля», «Зброя та безпека» та ін., А також головним спонсором різноманітних спортивних, рибальських і мисливських стрілецьких змагань.
На основі накопиченого досвіду, ретельного вивчення новинок продукції, аналізу стану ринку і основних його тенденцій, наша компанія, чуйно реагуючи на запити клієнтів, формує оптимальний пакет пропозицій для своїх покупців, пропонуючи кращу продукцію провідних світових брендів. У роздрібних магазинах нашої мережі, а також в інтернет-магазині Ібіс, кожен зможе підібрати собі товар на власний смак - від мисливської рушниці до рибальського гачка і від камуфляжної кепки до набору ексклюзивного посуду мисливського дизайну.
Персонал компанії «ІБІС» складають високопрофесійні і захоплені фахівці - які, до того ж, самі є завзятими мисливцями і рибалками. Не дивно, що довіра до компанії «ІБІС», число її партнерів і постійних клієнтів неухильно ростуть.
Якщо Ви - поціновувач активного відпочинку, то ми з радістю подбаємо, щоб він став комфортним, яскравим і незабутнім!
Головна
Каталог
Кошик
інше