0 800 600 002
Відстежити замовлення
Каталог товарів
0 800 600 002

Сервісний центр ІБІС

У структурі компанії представлений сервісний центр, що надає широкий спектр послуг різної складності і спрямованості – від дрібного налагодження механізмів до глибокої реставрації. Сервісний центр здійснює гарантійне обслуговування і ремонт вогнепальної, травматичної, пневматичної і метальної зброї, оптичних і освітлювальних приладів, ножів і інших товарів. Досвідчені і професійні майстри виконають встановлення і пристрілювання прицільних пристосувань будь-якої складності, проведуть діагностику або профілактику зброї чи її частин, здійснять тюнінг та додаткову комплектацію зброї тактичними аксесуарами, при необхідності відреставрують частини зброї або виготовлять нову деталь на замовлення.
Детальніше з переліком доступних послуг і розцінками Ви можете ознайомитися нижче.

Чекаємо Вас за адресою:
м. Київ, вул. Гетьмана, 27

Режим роботи:
Понеділок-п'ятниця з 10.00 до 19.00
Субота-неділя з 10.00 до 17.00

Тел:
(044) 364-99-37
(044) 364-99-38
(067) 351 81 56 . . .

E-mail:
[email protected]

Гарантійні зобов'язання

1. Гарантійні забов’язання надаються компанією ТОВ «Європа Арм Спорт» у об’ємі відповідно до гарантійних забов’язань заводу виробника та чинного законодавства України, при наявності у Покупця документу, що підтверджує оплату та заповненого належним чином гарантійного талону.
2. Термін гарантійних забов’язань та строк служби на кожний товар вказані в гарантійному талоні Продавця.
3. Гарантійні забов’язання поширюється тільки на першого покупця, що є громадянином України, або іноземним громадянином з правом постійного проживання на території України.
4. Витрати на транспортування до Продавця для виконання гарантійних забов’язань ТОВ «Європа Арм Спорт» сплачуються Покупцем відповідно до чинного законодавства України.
5. Гарантійні забов’язання виконуються протягом чотирнадцяти днів при наявності необхідного товару / комплектуючих, або у двомісячний строк при відсутності необхідного товару / комплектуючих з моменту подання відповідної заяви.
6. При усуненні недоліків шляхом заміни комплектуючої або складової частини товару, на які встановлено гарантійні строки, термін гарантійних забов’язань обчислюється починаючи від дня видачі споживачеві товару після ремонту.
7. Видача товару з гарантійного ремонту здійснюється в тій самій комплектності, в якій його було взято в ремонт на підставі акта про приймання в ремонт.
8. ТОВ «Європа Арм Спорт» може відмовитись від виконання гарантійних забов’язань в разі виявлення:
- товару з пошкодженнями, що викликані використанням товару не за призначенням, або з порушенням правил використання, зберігання та транспортування, що викладені в супровідних документах (інструкція з експлуатації виробника, гарантійний талон Продавця, тощо)
- товару з порушенням цілісності гарантійних пломб;
- товару з наявними механічними або іншими пошкодженнями, що виникли внаслідок умисних або необережних дій покупця або третіх осіб;
- товару з втручання в конструкцію або ремонтом, виконаним не в авторизованій майстерні Продавця або компанії виробника;
- товару, серійний номер котрих змінений, стертий або пошкоджений;
- товару з пошкодженнями спричиненими потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, запиленості, комах або дією екстремальних температур;
- товару з пошкодженням або ненормальним функціонуванням спричиненим використанням наявних у Покупця або придбаних у третіх осіб нестандартних та (або) неякісних витратних матеріалів, комплектуючих, набоїв, приладдя, запасних частин, елементів живлення;
- природного зносу частин і деталей, що мають обмежений термін служби (ремінь для носіння, захисні ковпачки, гумове армування, пластмасові частини), корпусних елементів переносних виробів, а також на витратні матеріали і тестові комплектуючі (батарейки, кабелі тощо);
- пошкодження або ненормального функціонування електронних виробів викликане втручанням в програмне забезпечення виробу;
- пошкодження спричиненого значним перевищенням заявленого виробником ресурсу використання;
- комерційне використання товарів (здача товару в оренду, використання зброї у стрілецьких тирах, тощо)
9. У випадку, коли згідно висновку експертизи буде доведено, що недоліки виникли після передачі товару Покупцю внаслідок порушення ним встановлених правил використання, зберігання чи транспортування або дій третіх осіб, ТОВ «Європа Арм Спорт» має право вимагати відшкодування Покупцем витрат на проведення експертизи.

Послуги сервісного центру

Усунення несправностей в роботі вогнепальної зброї
Роботи, пов’язані з відновлення стволів вогнепальної зброї
Роботи, пов’язані з реставрацією дерев’яних частин зброї
Роботи, пов’язані з технічним обслуговуванням
Тюнінг вогнепальної зброї
Встановлення та пристрілка прицільних засобів та оптичних приладів
Роботи, пов’язані з ремонтом оптичних приладів
Роботи, пов’язані з ремонтом та обслуговуванням пневматичних гвинтівок та пістолетів
Роботи пов’язані з ремонтом та обслуговуванням метательної зброї (луки и арбалети)
Роботи, пов’язані з ремонтом та обслуговуванням клинкової зброї

Правила передачі виробів до сервісного центру

Приймання в ремонт
При прийомі до ремонту товарів, що не відносяться до категорії вогнепальної або холодної зброї громадянин повинен мати документ, який засвідчує особу, представник юридичної особи повинен мати доручення та документ, який засвідчує особу.
Приймання в ремонт вогнепальної та холодної зброї згідно постанови Кабінету Міністрів України №1000 від 2 грудня 2015р. здійснюється:
від громадянина - за наявності дозволу на зберігання та носіння зброї і документа, який засвідчує особу;
від юридичної особи - за наявності в представника юридичної особи дозволу на носіння зброї, супровідного листа керівника юридичної особи, доручення і документа, який засвідчує особу.
Після прийому товару на ремонт адміністрація майстерні видає замовнику акт о прийомі товару.
У разі здавання в ремонт незареєстрованої зброї адміністрація майстерні згідно чинного законодавства повинна негайно передати її територіальному органові Національної поліції, а також подати відомості про особу, яка здала зброю.

Видача з ремонту
При видачі з ремонту товарів, що не відносяться до категорії вогнепальної або холодної зброї громадянин повинен мати документ, який засвідчує особу та акт прийому, представник юридичної особи повинен мати доручення, документ, який засвідчує особу та акт прийому.
Видача з ремонту вогнепальної та холодної зброї згідно постанови Кабінету Міністрів України №1000 від 2 грудня 2015р. здійснюється:
громадянину - за наявності дозволу на зберігання та носіння зброї, документа, який засвідчує особу та акту прийому;
юридичної особі - за наявності в представника юридичної особи дозволу на носіння зброї, супровідного листа керівника юридичної особи, доручення, документа, який засвідчує особу та акту прийому.
У разі неприбуття протягом місяця після закінчення строку виконання замовлення громадянина або представника юридичної особи, що здав у ремонт зброю, зброя підлягає передачі територіальному органові Національної поліції для вирішення питання про належність такої зброї.

Завантажити бланк передачі товару в ремонт

Наші майстри

Тимофєєв Богдан Михайлович

Директор сервісного центру Ібіс.

Понад 30 років досвіду роботи з вогнепальною зброєю.

Шашкеев Василь Олексійович

Адміністратор сервісного центру

Росохай Анатолій Анатолійович

Адміністратор сервісного центру

Ємцев Ігор Юрійович

Адміністратор сервісного центру

Хижняк Анатолій Григорович

Має сертифікат пройдених курсів з ремонту Blaser, Mauser, Sauer, EAW. Майстер з 2010 року, майстер спорту СРСР з кульової стрільби з 1986 року.

Установлення оптичних і коліматорних прицілів, тепловізійних приладів, пристрілка, всі види послуг з ремонту і технічного обслуговування вогнепальної (нарізної) зброї

Хижняк Володимир Григорович

Має сертифікат пройдених курсів з ремонту Blaser, Mauser, Sauer, EAW. Майстер з 2010 року, майстер спорту СРСР з кульової стрільби з 1983 року.

Установлення оптичних прицілів, пристрілка, підгонка, всі види послуг з ремонту і технічного обслуговування вогнепальної (нарізної) зброї

Чорний Сергій Володимирович

27 років стажу роботи зі зброєю, сертифікований майстер ІЖ МАШ з сервісного обслуговування вогнепальної і пневматичної зброї. Головний збройовий майстер компанії 1997-2004 Байкал Україна.

Всі види послуг з ремонту і технічного обслуговування гладкоствольної (напівавтомати), нарізної, правка (заточка) холодної; склад "Запчастини, інструменти, приладдя" для вогнепальної зброї

Свінцицький Ігор Володимирович

Майстер з реставрації рушниць середнього і високого розбору з 2018 року.

Воронування, ремонт гладкоствольної зброї

Зубарєв Петро Єремійович

Ведучий майстер напрямку травматична зброя і пневматичні пістолети з 2010 року.

Пістолети, револьвери, пневматичні гвинтівки, годинники

Пілюков Володимир Олександрович

Розробив більше 10 моделей пневматичних рушниць для підводного полювання з 1988 по 2018 рік.

Пістолети, револьвери, пневматичні гвинтівки

Кожушний Андрій Юрійович

Майстер з ремонту пневматики з 2018 року.

Пістолети, револьвери, пневматичні гвинтівки

Снитик Анатолій Анатолійович

Майстер з ремонту пневматики з 2019 року.

Пістолети, револьвери, пневматичні гвинтівки

Забуранний Юрій Анатолійович

Ведучий майстер напрямку пневматичні гвинтівки з 2011 року.

Пневматичні гвинтівки, пістолети, насоси

Кудрицький Владислав Вікторович

Майстер з фарбування вогнепальної зброї та ремонту / реставрації клинкової зброї.

Дрібний ремонт, обслуговування (чищення, змащування) зброї

Джулай Олексій Васильович

Сертифікований майстер Zeiss, Swarovski. Ведучий майстер напрямку оптика з 2011 року.

Оптика денна, нічна, тепловізори

Швець Володимир Володимирович

Майстер з ремонту оптики з 2015 року.

Оптика денна, ліхтарі, електрообладнання

Толдіков Євген Олександрович

Ведучий майстер напрямку ліхтарі і електроніка з 2013 року.

Ліхтарі, навушники, електрообладнання

Філіпченко Павло Павлович

Майстер з ремонту луків і арбалетів з 2017 року.

Всі види послуг з ремонту і технічного обслуговування луків, арбалетів, холодної зброї, склад "Запчастини, інструменти, приладдя" до пневматичної зброї

Сертифікати

Приклади робіт «до» і «після»

Нормативна база

1. Закон України "Про захист прав споживачів"
2. Постанова Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 р. № 506
3. Постанова Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 р. № 1000
4. Наказ Міністерства Внутрішніх Справ України від 21 серпня 1998 р. № 622
5. Цивільний Кодекс України