0 800 600 002
Наявність у магазинах
Відстежити замовлення
Каталог товарів
0 800 600 002
ІбісВсі записиВи тут: Вражаюча новинка ! Надійний захист очей з Wiley X
Категорії

Вражаюча новинка ! Надійний захист очей з Wiley X

Вражаюча новинка ! Надійний захист очей з Wiley X

Раді вам повідомити про поповнення асортименту тактичних аксесуарів новим американським брендом - Wiley X

Компанія Wiley X спеціалізується на виробництві надзвичайно міцних та стійких балістичних окулярів, які є улюбленим тактичним аксесуаром правоохоронців, військовослужбовців Корпусу Морської Піхоти та легендарних Морських котиків Збройних сил США. Саме окуляри бренду Wiley X були невід'ємним аксесуаром головного героя фільму “Американський снайпер”, якого зіграв Бредлі Купер. Окуляри Wiley X відповідають найсуворішим балістичним стандартам, а деякі їхні моделі здатні витримати навіть попадання дробу з відстані 9м. Завдяки розширенню виробництва, компанія вийшла на цивільний ринок, і продукція Wiley X стала популярною серед мотоциклістів, туристів та риболовів. Постійний розвиток і вдосконалення робить Wiley X однією із передових у виробництві тактичного спорядження на сьогоднішній день . 

Моделі окулярів від Wiley X, представлені в асортименті мережі магазинів ІБІС, поєднують в собі сучасний тактичний дизайн та високі захисні властивості. Лінзи окулярів виготовлені із міцного полікарбонату Selentine та мають захисне покриття від подряпин T-Shell. Також вони на 100% захищають від UVA/UVB променів, що забезпечує високий комфорт при носінні. Крім того, окуляри мають фірмову оправу, виготовлену із високоміцного нейлону Triloid, який забезпечує комфорт при носінні та допомагає їм витримувати суворі випробування на безпеку. 

Зустрічайте новинки: 

Saber Advanced

Модель відповідає балістичним стандартам MIL-PREF-32432 (GL) і стандартам безпеки ANSI Z87.1+. Завдяки регульованій носовій частині, їх можливо адаптувати під різні типи обличчя та перенісся. В комплект до окулярів входять 3 змінні лінзи. 

Wiley X
Вражаюча новинка ! Надійний захист очей з Wiley XОкуляри балістичні Wiley X Saber Advanced 308. 3 лінзи (Grey/Clear/Rust)
Код: 9300000
3530 грн
Наявність у магазинах
Wiley X
Вражаюча новинка ! Надійний захист очей з Wiley XОкуляри балістичні Wiley X Saber Advanced 309. 3 лінзи (Grey/Rust/Vermilion)
Код: 9300001
3530 грн
Наявність у магазинах

Rogue Comm

Ця модель спеціально розроблена для сумісності зі стрілецькими навушниками та переговорними пристроями. Ергономічна облягаюча оправа забезпечує широке поле зору, а переносиця та дужки вкриті гумою, що запобігає ковзанню під час носіння. У відповідності до балістичних стандартів MIL-PREF-32432 (GL) і стандартам безпеки ANSI Z87.1, дані окуляри забезпечують захист від уламків та дробу масою 1,1 г, а також куль калібру 22LR, що мають швидкість польоту 170 м/с. В комплект до окулярів входять 3 змінні лінзи темно-сірого, прозорого та оранжевого кольорів. 

Wiley X
Вражаюча новинка ! Надійний захист очей з Wiley XОкуляри балістичні Wiley X Rogue Comm. 3 лінзи (Grey/Clear/Rust)
Код: 9300002
5630 грн
Наявність у магазинах
Wiley X
Вражаюча новинка ! Надійний захист очей з Wiley XОкуляри балістичні Wiley X Rogue Comm. 3 лінзи (Grey/Clear/Rust)
Код: 9300003
5630 грн
Наявність у магазинах

Vapor 2.5

Ці окуляри оснащені гнучкими дужками та еластичним ремінцем, завдяки яким вони підходять під різні розмір та форму голови. Ще однією особливістю Vapor 2.5 є сумісність із приладами нічного бачення. Модель забезпечує ефективний захист від попадання куль і уламків та виготовлена за європейським стандартом захисту очей EN.166 F та американським стандартом безпеки ANSI HVP. В комплект входять 3 знімні лінзи сірого, прозорого і світло-оранжевого кольорів.

Wiley X
Вражаюча новинка ! Надійний захист очей з Wiley XОкуляри балістичні Wiley X Vapor 2.5. 3 лінзи (Grey/Clear/Light Rust)
Код: 9300004
5630 грн
Наявність у магазинах

Saint 

Подібно до моделі Vapor 2.5, окуляри Saint оснащені гнучкими дужками та еластичним ремінцем, завдяки яким вони підходять під різні розмір та форму голови.Вони надійно захищають від попадання куль та уламків та відповідають американським балістичним стандартам MIL-PRF-32432(GL): ANSI Z87.1+ а також оптичним стандартам OSHA 1910.133(b)(1)(1). В комплект входять 3 змінні лінзи темно-сірого, прозорого та світло-оранжевого кольорів. 

Wiley X
Вражаюча новинка ! Надійний захист очей з Wiley XОкуляри балістичні Wiley X Saint. 3 лінзи (Grey/Clear/Light Rust)
Код: 9300005
5630 грн
Наявність у магазинах
2024-01-25 00:00:00
Головна
Каталог
Кошик
інше