0 800 600 002
Наявність у магазинах
Відстежити замовлення
Каталог товарів
0 800 600 002
ІбісВсі записиВи тут: Вперше в Ібіс! Безбожна якість від Heretic Knives.
Категорії

Вперше в Ібіс! Безбожна якість від Heretic Knives.

Вперше в Ібіс! Безбожна якість від Heretic Knives.

Зустрічайте новинку в мережі ІБІС - ножі від американського бренду Heretic Knives

Цей відносно молодий бренд був заснований в 2015 році Ті-Джеєм Марфіоне, сином легендарного засновника Microtech - Ентоні Марфіоне

Heretic Knives швидко завоювали популярність, адже їх дизайни та використовувані матеріали завжди на висоті. Компанія витрачає незліченну кількість годин на розробку, проектування та виробництво своїх ножів, щоб гарантувати, що кожен з них має найвищу якість. Отже, без зайвих зволікань перейдемо до розгляду гарячих новинок.

Почнемо з перлини даної поставки - автоматичного ножа Heretic Pariah Auto. Модель Pariah Auto - це перероблена в 2023 році версія звичайного фолдера Pariah. Клинок профілю Drop Point виготовлений з дамаської сталі та має синє покриття, яке надає ножу справді неповторного вигляду. Ніж швидко та легко відкривається за допомогою кнопки та надійно фіксується замком Button Lock. Низькопрофільна кнопка запобігає випадковому розкриттю ножа, наприклад в кишені. 

Двокомпонентне, ергономічне руків'я виготовлене з алюмінію та текстурованих вставок із вуглецевого волокна. Ніж оснащений титановою кліпсою з кулькою, для комфортного носіння в кишені та отвором під темляк чи ремінець на кінці руків’я.

Heretic
Вперше в Ібіс! Безбожна якість від Heretic Knives.Ніж Heretic Pariah Auto Blue Damascus AL/CF
Код: 9880000
82820 грн
Наявність у магазинах

Розглянемо гордість бренду - ножі серії Heretic Hydra, які мають OTF механізм одинарної дії та вразять вас своїм незвичним виглядом і функціоналом. Клинок профілю American Tanto має звичайний або серейторний тип крайки та виготовлений з преміальної сталі MagnaCut. Обух клинка має масивні насічки, які надають неповторного зовнішнього вигляду та забезпечують додатковий упор. Руків'я виконане з анодованого алюмінію та має достатню довжину для використання ножа навіть в рукавицях. Воно має ідеальну форму для надійного і водночас зручного хвата із правильно розташованими насічками для кращого утримання. Ножі доступні з чорним руків'ям і обробкою Stonewash та в кольорі Red Camo з покриттям клинка DLC.

Heretic
Вперше в Ібіс! Безбожна якість від Heretic Knives.Ніж Heretic Hydra Tanto Stonewash Serrated Black
Код: 9880001
22670 грн
Наявність у магазинах
Heretic
Вперше в Ібіс! Безбожна якість від Heretic Knives.Ніж Heretic Hydra Tanto Two Tone Black Blade Red Camo
Код: 9880002
25540 грн
Наявність у магазинах
Heretic
Вперше в Ібіс! Безбожна якість від Heretic Knives.Ніж Heretic Hydra Tanto Two Tone Serrated Black Blade Red Camo
Код: 9880008
26650 грн
Наявність у магазинах

Manticore являє собою серію автоматичних OTF ножів для щоденного носіння від бренду Heretic. Серія пропонує ножі різних розмірів, які ідеально підійдуть саме для вашої руки.

Клинок профілю Spearpoint виготовлений з преміальної сталі MagnaCut та гарантує неперевершену продуктивність, довге утримання крайки та корозійну стійкість. Покриття Black DLC додатково захищає клинок від зовнішнього впливу та мінімізує відблиски. Тонке та ергономічне руків'я виконане з анодованого алюмінію з прозорими вставками із матеріалу Ultem. Це відкриває вам внутрішній механізм ножа та допомагає повністю осягнути принцип роботи OTF. Вставки гармонійно вписуються в дизайн ножа та підкреслюють його індустріальний стиль. Модель Manticore Е володіє більшими габаритами за модель Manticore Х та підходить для більшої руки. 

Heretic
Вперше в Ібіс! Безбожна якість від Heretic Knives.Ніж Heretic Manticore E Double Edge Black Blade Ultem Inlays
Код: 9880004
28210 грн
Наявність у магазинах
Heretic
Вперше в Ібіс! Безбожна якість від Heretic Knives.Ніж Heretic Manticore X Double Edge Black Blade Ultem Inlays
Код: 9880005
30790 грн
Наявність у магазинах

OTF ножі Colossus не дарма займають своє місце на п'єдесталі ножів бренду Heretic. Дизайн нагадує оригінальний Microtech Scarab, але новий та більш вдосконалений.

Масивний клинок виготовлений з преміальної сталі MagnaCut та гарантує неперевершену продуктивність, довге утримання гостроти крайки та корозійну стійкість. Відкривається та закривається ніж за допомогою текстурованого повзунка. Ножі серії оснащені ергономічним руків'ям з анодованого алюмінію з нековзкими вставками. Heretic Colossus оснащений кліпсою для зручного носіння в кишені та склобоєм на кінці руків'я, який буде незамінним в екстремальних ситуаціях.

Доступний у двох кольорових виконаннях з клинками профілю Drop Point або American Tanto і обробкою Stonewash чи покриттям DLC.

Heretic
Вперше в Ібіс! Безбожна якість від Heretic Knives.Ніж Heretic Colossus Tanto Black Blade Root Beer
Код: 9880006
25540 грн
Наявність у магазинах
Heretic
Вперше в Ібіс! Безбожна якість від Heretic Knives.Ніж Heretic Colossus Drop Point Stonewash Black
Код: 9880007
23120 грн
Наявність у магазинах

Наостанок розглянемо ножі серії Cleric II - покращеної версії ножів Cleric I. Ніж натхненний біблейськими мотивами боротьби світла та темряви, що чудово відображається в його дизайні.  

Клинок профілю Spear Point виготовлений з преміальної сталі MagnaCut та гарантує неперевершену продуктивність, довге утримання гостроти крайки та корозійну стійкість. Відкривається та закривається ніж за допомогою текстурованого повзунка з анодованого алюмінію. 

Подовжене, ергономічне руків'я виготовлене з алюмінію та має вставки з вуглецевого волокна. Сині анодовані акценти, такі як повзунок та кліпса, додають нотку вишуканості та чудово доповнюють зовнішній вигляд ножа. 

Наявні моделі з обробкою клинка Stonewash та покриттям DLC.

Heretic
Вперше в Ібіс! Безбожна якість від Heretic Knives.Ніж Heretic Cleric II Double Edge Stonewash CF Blue
Код: 9880003
33620 грн
Наявність у магазинах
Heretic
Вперше в Ібіс! Безбожна якість від Heretic Knives.Ніж Heretic Cleric II Double Edge Aluminum Handle Serrated Blue
Код: 9880009
34690 грн
Наявність у магазинах

Heretic Knives - це унікальна компанія, яка привносить в ножову індустрію нові, свіжі ідеї та не боїться експериментувати, пропонуючи своїм клієнтам найвищу якість. Безліч ножеманів по всьому світу вже оцінили якість та стиль цих ножів. Приєднайтесь і ви до їх числа. 

2024-04-15 00:00:00
Головна
Каталог
Кошик
інше