0 800 600 002
Відстежити замовлення
ГоловнаВсі записиАкціїОхотаВи тут: Купуй карабін Savage та отримай подарунок!
Категорії

Купуй карабін Savage та отримай подарунок!

Купивши карабін Savage 10 Ashbury Precision в калібрі 308 Win в мережі магазинів "ІБІС", у подарунок Ви отримаєте чудовий снайперський приклад Luth-AR MBA-3, сошки TipTop S5, а також універсальний набір для чищення і подальшого захисту зброї – Shooters Choice Universal Gun Care Pack. Акційна пропозиція діє з 1 липня до 1 серпня цього року і не анулює дії Вашої персональної знижки, передбаченої дисконтною карткою «ІБІС».

Компанія Savage Arms ще понад 100 років тому завоювала на збройовому ринку США репутацію виробника якісної зброї за доступною ціною, такою вона залишається і сьогодні, особливо у сфері виробництва гвинтівок для високоточної стрільби. Концентруючись на досягненні максимальної точності та надійності своїх гвинтівок, Savage не йде на компроміси щодо якості основних частин зброї. А використовуючи цілком добротні, але прості аксесуари, компанія намагається зберегти її загальну помірну вартість.

Карабін Savage 10 Ashbury Precision всім своїм виглядом демонструє, що спершу був розроблений для військових та правоохоронних структур, а вже потім став популярним серед спортсменів та мисливців. Своїм напіввійськовим походженням карабін, імовірно, завдячує і прикладу, який явно більше підійшов би напівавтомату, а не справжній снайперській зброї з болтовим затвором. Саме тому компанія «ІБІС» дарує кожному покупцю Savage 10 Ashbury Precision телескопічний модульний приклад Luth-AR MBA-3, що легко встановлюється на цю гвинтівку. Завдяки наявності регулювань за висотою «щоки», а також довжині та висоті потиличника, приклад Luth забезпечує максимально комфортне вкладання, що враховує індивідуальні антропометричні особливості стрільця.

Кожен, хто цікавиться високоточною зброєю, знає, що однією із найважливіших складових успіху є сошки, що гарантують надійну опору в момент пострілу. Купуючи карабін Savage 10 Ashbury Precision у мережі магазинів «ІБІС», Ви отримуєте у подарунок прекрасні сошки TipTop S5 з шарнірною базою, що дає можливість компенсувати нерівності поверхні, на яку спираються сошки.

А щоб Ваша гвинтівка демонструвала стабільно високі результати і зберігала свої характеристики якомога довше, третій подарунок від "ІБІС" – набір засобів для чищення Shooters Choice Universal Gun Care Pack.

Отже, з 1 липня в мережі магазинів «ІБІС» на Вас чекає не лише просто чудова гвинтівка, а й базовий набір для її подальшого вдосконалення.

Зброя та комплектуючі
Стокова ціна
Карабін Savage 10 Ashbury Precision 24" кал. 308 Win. Дулова різьба - 5/8"-24 UNEFКарабін Savage 10 Ashbury Precision 24" кал. 308 Win. Дулова різьба - 5/8"-24 UNEF
Код: 12480087
55520 грн.
77910 грн.
Наявність в магазинах
с 1 июля до 1 августа