0 800 600 002
Наявність у магазинах
Відстежити замовлення
Каталог товарів
0 800 600 002
ІбісВсі записиВи тут: Springfield Armory - cучасна класика американської зброї
Категорії

Springfield Armory - cучасна класика американської зброї

Springfield Armory - cучасна класика американської зброї

Springfield Armory – історично значущий і визнаний американський виробник вогнепальної зброї. Незважаючи на те, що компанія є одним із найстаріших і найшанованіших виробників у країні, Springfield Armory йде в ногу з часом і постійно впроваджує нові технології та інновації у свою продукцію, щоб відповідати сучасним вимогам і очікуванням користувачів.

Поспішаємо порадувати новим надходженням карабінів Springfield Armory в мережі збройових магазинів "ІБІС"!

Серія карабінів Loaded від Springfield Armory поєднує в собі зовнішній вигляд і традиції стандартної M1A™ з сучасними технічними рішеннями: кований ствол, регульований двоступінчастий ударно-спусковий механізм, регульовані прицільні пристосування, регульований приклад. Всі моделі серії Loaded мають ствол середньої ваги NM (National Match) преміум-класу, який забезпечує більшу точність стрільби. Карабіни випускаються в різних комбінаціях варіантів лож та стволів, що дозволяє максимально налаштувати їх під свої потреби.

Модель Loaded M1A™ доступна під патрони 7.62x51 NATO (.308 Win.) та 6.5 Creedmoor. Вона вирізняється низькою віддачею та надзвичайною точністю стрільби на дальні дистанції, а також регульованим двоступінчастим ударно-спусковим механізмом NM з зусиллям спуска від 4,5 до 5 фунтів (2,04  2,27 кг), що неодмінно оцінять стрільці, які беруть участь у змаганнях. Особливості моделі: композитне ложе Archangel® з напівпістолетним руків'ям, приклад з регульованою щокою і потиличником, бази під антабки та отвори під швидкознімні антабки в прикладі та цівці для кріплення ременя, планка Пікатінні в нижній частині цівки для встановлення додаткових аксесуарів.

Springfield
Springfield Armory - cучасна класика американської зброїКарабін Springfield M1A Loaded Precision кал. 308 Win FDE
Код: 22670165
131600 грн
Наявність у магазинах
Springfield
Springfield Armory - cучасна класика американської зброїКарабін Springfield M1A Loaded Precision кал. 6.5 Creedmoor
Код: 22670173
134400 грн
Наявність у магазинах
Springfield
Springfield Armory - cучасна класика американської зброїКарабін Springfield M1A Loaded Precision кал. 6.5 Creedmoor FDE
Код: 22670174
134400 грн
Наявність у магазинах
Springfield
Springfield Armory - cучасна класика американської зброїКарабін Springfield M1A Loaded Precision кал. 308 Win
Код: 22670208
131600 грн
Наявність у магазинах

Карабін M1A SOCOM 16, розроблений на базі знаменитої гвинтівки M14. В основі SOCOM 16 лежить 16-ти дюймовий ствол з вуглецевої сталі з фірмовим дульним гальмом, яке відчутно знижує віддачу і зменшує підкидання ствола. Внутрішня будова карабіна аналогічна його легендарному прототипу. При цьому він отримав вдосконалений механізм відведення порохових газів. Карабін оснащений двоступінчастим ударно-спусковим механізмом.

M1A™ SOCOM 16 представлений у двох варіантах лож: у синтетичному ложі з фіксованим прикладом і з телескопічним прикладом.

На додаток до верхньої напрямної для встановлення оптики, модель забезпечена прицільними пристосуваннями з тритієвими вставками для умов слабкого або тьмяного освітлення. Моделі комплектуються знімним коробчатим магазином на десять патронів.

Springfield
Springfield Armory - cучасна класика американської зброїКарабін Springfield M1A SOCOM 16 кал. 308 Win
Код: 22670162
130800 грн
Наявність у магазинах
Springfield
Springfield Armory - cучасна класика американської зброїКарабін Springfield M1A SOCOM 16 CQB кал. 308 Win
Код: 22670163
140800 грн
Наявність у магазинах

Ще одна напівавтоматична версія легендарної американської гвинтівки M14 – карабін Springfield M1A Standard Issue з 22-х дюймовим стволом із шістьма нарізами (твіст – 1:11), виготовленим із міцної вуглецевої сталі, поворотним по осі затвором і модернізованою системою відведення порохових газів. На стволі встановлено ДГК. Ударно-спусковий механізм – двоступінчастий.

Дерев'яне ложе карабіна виконане з горіха. На прикладі та цівці розташовані антабки для кріплення ременя. Як прицільні пристосування використані регульований цілик і мушка. Зброя вирізняється простотою конструкції, водночас вона демонструє чудові балістичні характеристики і властиві її знаменитому прототипу надійність, стабільність, невибагливість в обслуговуванні. Карабін комплектується магазином на 10 патронів.

Springfield
Springfield Armory - cучасна класика американської зброїКарабін Springfield M1A Standard Issue кал. 308 Win
Код: 22670164
117600 грн
Наявність у магазинах

Перший карабін в компонуванні булпап в асортименті  компанії Springfield – модель Hellion. Компонування булпап дозволяє використовувати всі балістичні переваги довгого ствола при досить компактних загальних розмірах зброї. Карабін отримав повністю двосторонні органи керування, включаючи екстракційне вікно, тому з нього можна комфортно стріляти як з правого, так і з лівого плеча. Ствол виготовлений із високоміцного хром-молібден-ванадієвого сплаву CMV з покриттям Melonite. Над стволом розміщена регульована система газовідведення з поршнем з коротким ходом. Газ-блок – регульований, з двома режимами: для стрільби з глушником та без нього. На полімерній цівці передбачений інтерфейс M-Lok для встановлення додаткових аксесуарів. У верхній частині ствольної коробки є повнорозмірна планка Пікатінні для монтажу оптики. До комплекту поставки входять складані механічні прицільні пристосування – цілик та мушка. Регульований пʼятипозиційний приклад зроблений з міцного полімеру. На прикладі та цівці розташовані отвори під швидкознімні антабки для кріплення ременя. Пістолетне руківʼя – BCM Gunfighter Mod 3. Як і у всіх карабінах такого компонування, спусковий гачок має досить довгий хід, проте він плавний і передбачуваний. Живлення відбувається зі знімного коробчастого магазина. 

Springfield
Springfield Armory - cучасна класика американської зброїКарабін Springfield Hellion 20’’ кал. 223 Rem
Код: 22670206
127600 грн
Наявність у магазинах

А також  перший в асортименті Springfield карабін з поздовжньо-ковзним поворотним затвором – модель 2020 Waypoint, яка може успішно конкурувати з мисливськими карабінами провідних американських збройових компаній. Model 2020 Waypoint позиціонується як преміальний карабін і представлений в калібрі 6.5 Сreedmoor. Модель оснащена стволом з нержавіючої сталі, з поздовжніми канелюрами. Ствол вільно вивішений та має встановлений ДГК Radial Brake. Заявлена купчастість ствола становить 0,75 МОА на 100 ярдів.

Ствольна коробка, як і ствол, виготовлена з нержавіючої сталі із захисним покриттям Cerakote®. На ствольній коробці розташована планка Picatinny для встановлення оптичного прицілу. Посадкові місця для встановлення оптичних приладів сумісні з кріпленнями сімейства Remington 700SA. Карабін оснащений ударно-спусковим механізмом TriggerTech. Зусилля спуска регулюється в діапазоні від 1,13 до 2,27 кг.

Модель має легке композитне карбонове ложе в камуфляжному забарвленні Ridgeline. Приклад оснащений каучуковим потиличником Pachmayr Decelerator і регульованою за висотою щокою. У прикладі та цівці є отвори під швидкознімні антабки. Живлення карабіна здійснюється зі знімного коробчатого магазина формату AICS, розрахованого на 5 патронів.

Springfield
Springfield Armory - cучасна класика американської зброїКарабін Springfield Model 2020 Waypoint 22" кал. 6.5 Creedmoor. Ridgeline Camo
Код: 22670161
140400 грн
Наявність у магазинах

2024-02-09 00:00:00
Головна
Каталог
Кошик
інше