Доступен украинский перевод.Перейти на UA версию страницы
0 800 600 002
Головна → Все записи → Охота → Ви тут: Спершу – патрони, а потім – і рушниця!

с 2 июля до 27 июля

Спершу – патрони, а потім – і рушниця!

Закончится через:
Акция проводится:с 2 июля до 27 июля

Hatsan_RIO_banners_2018_1280x740_ua


Якщо ви хоч раз стріляли в летючі мішені-тарілочки на стенді або брали участь у полюванні на пернату дичину, то вам не треба пояснювати, що таке гладкоствольні патрони RIO. Виготовлені в сонячній Іспанії, оснащені дробом усіх номерів, а також картеччю та кулями, патрони RIO давно завоювали любов і повагу українських мисливців. А щодо спортивної стрільби, то тут іспанські патрони взагалі є чи не єдиним вибором і у початківців, і у майстрів, — і після будь-яких хоч трохи серйозних змагань територію спортивних стрільбищ буквально вкриває килим із їхніх синіх гільз.

Складно уявити, як можна було б збільшити популярність патронів RIO в українських стрільців – однак їхній ексклюзивний дистриб'ютор — компанія «Ібіс»  не має наміру задовольнятися вже досягнутим успіхом. 

28 липня цього року в кожному з магазинів «Ібіс» відбуватиметься розіграш спеціальної лотереї, взяти участь в якій і виграти головний приз — помпову рушницю 12-го калібру Hatsan AimGuard  зможе кожен охочий! Одержати іменний квиток для участі в лотереї дуже легко  слід лише в період з 01 липня до 27 липня включно придбати за один раз від 100 патронів RIO будь-якого калібру й типу

Кількість лотерейних квитків, виписаних на одне ім'я, не обмежується  і ви можете купувати патрони, щоразу оформлюючи нові лотерейні квитки, хоч щодня! До того ж, оскільки розіграш лотереї та вручення головного призу проходитиме у кожному з магазинів мережі «Ібіс», ви можете спробувати виграти одразу кілька рушниць, купивши патрони RIO й оформивши лотерейні квитки в кількох магазинах  адже всім відомо, що дві чи три помпові рушниці завжди кращі за одну!

Поделиться: