0 800 600 002
Відстежити замовлення
ГоловнаВсі записиОхотаВи тут: Знижка на весь асортимент Under Armour до 40%
Категории

Знижка на весь асортимент Under Armour до 40%

under_821x475_ua

Броня на кожен день – Акція на одяг американського бренду Under Armour стартувала в мережі магазинів «ІБІС»

З 1 жовтня і до кінця року в мережі магазинів «ІБІС» весь асортимент одягу та взуття з «тактичної» лінійки американського бренду Under Armour – зі знижками до 40%!

Works like a boot and wears like a running shoes (працюють як чоботи, носяться як кросівки) – цей слоган Under Armour використовує для своїх черевиків, деякі моделі яких справді нагадують армійські, залишаючись при цьому легкими, комфортними і цілком придатними для щоденного користування. Моделі Under Armour рівновіддалені і від стилю smart casual, і від суто військового одягу. Це та сама золота середина, яка не лише забезпечує комфорт і свободу рухів, а й дає змогу залишатися стильним, як у місті, так і в умовах пересіченої місцевості.

Одягати Under Armour варто тільки повністю усвідомлюючи, чим це може для вас обернутися, адже виробник чесно повідомляє про свій одяг: Built to take on the missions that life dishes out (Створений, щоб впоратися із завданнями, які підготувало для нас життя). 

Але якщо без жартів, то застосування інноваційних матеріалів, висока якість і продуманий дизайн – це все про Under Armour. 

Ознайомитися із широким вибором термобілизни, светрів, штанів, курток, рукавичок, кепок та шапок від бренду Under Armour можна за посиланням.

Там же представлені 5 моделей черевиків і кросівок – від футуристичних Speedfit Hike Boots в кольорі «пустельний пісок» до цілком традиційних Tabor Ridge Low Boots із камуфляжними вставками.  Купити взуття Under Armour зі знижкою до 40% – це те саме, що придбати добротний американський позашляховик за ціною середнього європейського седана.

«ІБІС» пропонує серйозний дисконт на серйозний бренд!

с 1 октября 2018 г. до 31 декабря 2018 г.