0 800 600 002
Відстежити замовлення
ГоловнаВсі записиОхотаВи тут: Знижка на одяг SITKA GEAR Optifade Waterfowl -25%
Категории

Знижка на одяг SITKA GEAR Optifade Waterfowl -25%

sitka_1280x740_ua

Довгоочікуване відкриття сезону полювання на пернатих нарешті відбулося! І якщо перші виїзди виявилися безрезультатними, до закриття ще маса часу, аби виправити цю несправедливість.

Проте, завжди варто аналізувати причини. Можливо - проблема в локації, можливо - в боєприпасах чи зброї, а можливо - в неефективному одязі, що «видає» стрільця птиці ще на підльоті.


Компанія Sitka Gear, що спеціалізується на виробництві одягу для мисливців і туристів, вже давно міцно закріпила за собою статус законодавця камуфляжної моди. Крім детального опрацювання конструктивних деталей кожного модельного ряду і використання новітніх технологій по забезпеченню вітро- і вологозахисту, дизайнери одягу Sitka з особливою ретельністю підходять до питання маскувального камуфляжу для конкретної місцевості.

Камуфляж GORE ™ OPTIFADE ™ Waterfowl розроблений спеціально для полювання на пернату водоплавну дичину в болотистій та польовий місцевості і враховує особливості її сприйняття об'єктів. Для введення птиці в оману і розмиття силуету стрільця, в камуфляжі використовуються вісім кольорів, а також згладжування переходів і шестикутні мікроструктури малюнка. Більш того, при розробці враховувалися особливості сприйняття птахом об'єктів на підльоті, тому камуфляж Waterfowl найбільш ефективний на відстані від 30 метрів і при кутах від 45 градусів і вище.

З радістю повідомляємо, що в період з 9 серпня до 9 жовтня 2018 року в мережі магазинів Ібіс проводиться акція на обрані моделі Sitka Gear з камуфляжем GORE ™ OPTIFADE ™ Waterfowl, яка надає можливість придбати одяг Sitka зі знижкою 25%!

с 8 августа 2018 г. до 10 октября 2018 г.