український перекладДоступний український переклад.Перейти на UA версію сторінки
0 800 600 002
Наявність у магазинах
Відстежити замовлення
Каталог товарів
0 800 600 002
ІбісВсі записиВи тут: Рукавиці Mechanix - підготуйся до зимових холодів
Категорії

Рукавиці Mechanix - підготуйся до зимових холодів

Рукавиці Mechanix - підготуйся до зимових холодів

З пониженням температури навколишнього середовища, з’являється бажання закутатися в найтепліший одяг. І особливо важливо не нехтувати захистом рук, адже кінцівки особливо схильні до переохолодження, що, надалі, спричиняє охолодження всього тіла. Саме для запобігання подібних наслідків, ми поспішаємо повідомити про появу в нашому асортименті теплих зимових рукавичок від відомої компанії Mechanix.

Історія компанії Mechanix Wear розпочалася у 1991 році з презентації першої моделі The Original. На сьогодні Mechanix – один із провідних виробників тактичних та робочих рукавиць. Під час виробництва продукції використовуються тільки високоякісні матеріали та технології, що гарантує захист рук від механічних пошкоджень і впливу низьких температур, але при цьому зберігаючи рухливість і маневреність.

В цьому сезоні Mechanix Wear презентували моделі SUB20, SUB35, SUB40, ColdWork Base Layer та поповнили свою лінійку-бестселер Original новим колірним рішенням.

SUB20 від Mechanix Wear – зимові тактичні рукавиці, які чудово підійдуть для суворих морозів завдяки утеплювачу Thinsulate™ (100 г) та подовженій манжеті, яка з легкістю поміститься під рукав куртки. Для кращої теплоізоляції та захисту від вологи, рукавички оснащені водонепроникною мембраною Hypora. На внутрішній частині рукавичок розміщене силіконове, нековзке покриття Padlock™. На вказівному пальці рельєфні вставки, які значно знижують навантаження на палець при натисканні на спусковий гачок. Рукавички оснащені технологією Touch Screen, яка дозволяє використовувати техніку із сенсорними екранами, не знімаючи рукавичок.

Mechanix
Рукавиці Mechanix - підготуйся до зимових холодівРукавички Mechanix SUB20. S. Realtree
Код: 7540065
1790 грн
Наявність у магазинах

Моделі SUB35 і SUB40 – це полегшені варіанти моделі SUB20, але не менш морозостійкі. Вони також мають утеплювач Thinsulate™ (40 г), який захищає руки від впливу низьких температур. Модель SUB35 має регульовані манжети з велкро, а SUB40 – еластичну, яка з легкістю поміститься під рукав куртки. На внутрішній частині рукавичок нанесене силіконове, нековзке покриття Padlock™. Штучна шкіра, яка використовується для виготовлення внутрішньої сторони, дає змогу використовувати техніку з сенсорним екраном, не знімаючи рукавичок.

Mechanix
Рукавиці Mechanix - підготуйся до зимових холодівРукавички Mechanix SUB35. S. Realtree
Код: 7540070
1620 грн
Наявність у магазинах
Mechanix
Рукавиці Mechanix - підготуйся до зимових холодівРукавички Mechanix SUB40. S. Realtree
Код: 7540075
1530 грн
Наявність у магазинах

Моделі ColdWork Base Layer можна використовувати як самостійний аксесуар або як нижній шар під тепліші рукавички в разі сильних морозів. Зовнішня сторона виготовлена з еластичного, водонепроникного матеріалу SoftShell, який не дає змоги холодному повітрю проникати всередину. Усередині підкладка з мікрофлісу зберігає тепло і додатково відводить вологу. На внутрішній частині рукавичок нанесене силіконове, нековзке покриття Padlock™. На великому і вказівному пальці розміщені вставки, які дають змогу використовувати техніку з сенсорним екраном, не знімаючи рукавичок. Еластична манжета щільно прилягає до руки та не пропускає холодне повітря. Представлені у двох кольорах: чорний і койот.

Mechanix
Рукавиці Mechanix - підготуйся до зимових холодівРукавички Mechanix ColdWork Base Layer. S. Black
Код: 7540080
1110 грн
Наявність у магазинах
Mechanix
Рукавиці Mechanix - підготуйся до зимових холодівРукавички Mechanix ColdWork Base Layer. S. Coyote
Код: 7540085
1110 грн
Зарезервувати
Наявність: В дорозі

Закінчить наш огляд всіма улюблена модель тактичних рукавичок – Original, яка отримала новий колір – Black/camo.

Mechanix
Рукавиці Mechanix - підготуйся до зимових холодівРукавички Mechanix Original. S. Black/camo
Код: 7540060
1090 грн
Наявність у магазинах

2023-10-30 00:00:00
Головна
Каталог
Кошик
інше