0 800 600 002
Наявність у магазинах
Відстежити замовлення
Каталог товарів
0 800 600 002
ІбісВсі записиВи тут: Розкрий потенціал своєї зброї з Primary Arms !
Категорії

Розкрий потенціал своєї зброї з Primary Arms !

Розкрий потенціал своєї зброї з Primary Arms !

Раді вам повідомити про надходження нового оптичного прицілу від Primary Arms у мережі магазинів ІБІС

Оптичні приціли лінійки SLx від Primary Arms зарекомендували себе як інноваційні, надзвичайно якісні та надійні. Абсолютно всі вироби цієї серії при розробці проходять ретельні польові випробування для забезпечення відмінної роботи за будь-яких умов. 

Новинка SLx 1-10х28 - це універсальний оптичний приціл зі змінною кратністю, який легко встановлюється на будь-який карабін і має велике поле зору в усьому діапазоні збільшення. Наявність інтегрованого важеля збільшення дозволяє швидко і легко перейти від зображення 1х до 10-ти кратного збільшення, що забезпечує краще розпізнавання цілей та більш точні постріли на великі відстані

Primary Arms
Розкрий потенціал своєї зброї з Primary Arms !Приціл Primary Arms SLx 1-10x28 SFP сітка ACSS Griffin M10S з підсвічуванням
Код: 16080482
25480 грн
Наявність у магазинах

Ще однією особливістю новинки є застосування абсолютно нової прицільної сітки ACSS Griffin MIL M10, яка спеціально розроблена для оптичних прицілів з діапазоном збільшення від 1 до 10. Вона інтуїтивно зрозуміла та має вертикальну і горизонтальну дальномірні шкали для швидкого визначення дальності та ураження цілі. Для забезпечення неперевершеної швидкості прицілювання на близьких дистанціях, прицільна сітка містить у собі шеврон та підкову, яка за малого збільшення працює як червона точка. Також дана прицільна сітка частково підсвічувана в другій фокальній площині, оскільки вона має 11 налаштувань підсвітки з 2 налаштуваннями для ПНБ. 

Корпус прицілу SLx 1-10х28 надзвичайно міцний, оскільки він виготовлений із зносостійкого алюмінієвого сплаву 6061-Т6 з чорним анодованим покриттям.

Primary Arms SLx 1-10х28 - чудовий вибір як для досвідчених стрільців, так і для початківців. Поспішайте завітати! 

2023-11-29 00:00:00
Головна
Каталог
Кошик
інше