0 800 600 002
Наявність у магазинах
Відстежити замовлення
Каталог товарів
0 800 600 002
ІбісВсі записиВи тут: Поповнення тактичної лінійки Skif Knives
Категорії

Поповнення тактичної лінійки Skif Knives

Поповнення тактичної лінійки Skif Knives

Друзі, ми раді повідомити вам чудову новину – поповнення лінійки Neptune від Skif Knives одразу двома варіаціями. Представляємо вашій увазі Skif Neptune в оливковому кольорі із двома варіантами фінішної обробки клинка: Stonewash та Black Stonewash.

Новинка, як і попередник, отримала двосічний клинок профілю Spear Point із інструментальної сталі D2 із гартуванням до 60 одиниць за Роквеллом (HRC). Клинок, в залежності від моделі, може мати фінішну обробку Stonewash або Black Stonewash, яка підвищує стійкість до корозії та маскує подряпини, які можуть виникнути під час експлуатації.

Руків’я в новому оливковому кольорі виконане із полімеру з покриттям Soft Touch. Матеріал відрізняється ударо- та зносостійкістю, стійкістю до високих температур, вологи та інших зовнішніх факторів. Ергономічна форма та насічки гарантують надійний хват навіть у вологому середовищі. На торці розміщений потужний склобій з отвором для темляка. В комплекті йдуть міцні піхви із пластику із двома варіантами кріплення: на ремінь або систему MOLLE.

Піхви також можна придбати окремо.

Skif Neptune стане у нагоді як і для військових, так і для EDC завдань на кожен день. Поспішайте, адже новинки вже доступні у роздрібних магазинах мережі ІБІС, а також на сайті ibis.net.ua.

SKIF
Поповнення тактичної лінійки Skif KnivesНіж Skif Knives Neptune SW Olive
Код: 17650365
2670 грн
Наявність у магазинах
SKIF
Поповнення тактичної лінійки Skif KnivesНіж Skif Knives Neptune BSW Olive
Код: 17650366
2670 грн
Наявність у магазинах
SKIF
Поповнення тактичної лінійки Skif KnivesПіхви Skif Knives Neptune Olive
Код: 17650368
340 грн
Наявність у магазинах

2024-03-15 00:00:00
Головна
Каталог
Кошик
інше