ІбісВсі записиВи тут: Відкритий турнір "Кубок ІБІС. Універсальний стрілець"
Категорії

Відкритий турнір "Кубок ІБІС. Універсальний стрілець"

Відкритий турнір

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у відкритому турнірі «Універсальний стрілець – Кубок «ІБІС» пам’яті Лариси Павлівни Грунскене»

Дата проведення: 18 травня 2019 р.

Місце проведення: спортивно-навчальний комплекс «Купол» (м. Бровари, вул. Броварської сотні, 29.

№6 «Стрільба з пістолета» – 12 пострілів;

№7 «Стрільба по мішені «Кабан, що біжить» – 6 пострілів.

Опис стрілкових дисциплін

Обов'язковою є участь у всіх 7 дисциплінах!

Категорії стрільців:

- Категорія «Спортсмени» охоплює:

• стрільців, які на момент проведення змагань мають спортивні розряди на рівні I розряду та Кандидата в майстри спорту, звання Майстер спорту і Заслужений майстер спорту України в будь-якій дисципліні змагань (стендова стрільба, спортінг, карабін, «кабан, що біжить», пістолет, рушниця);

• призерів змагань «Універсальний стрілець. Кубок Ібіс» 2016–2018 рр., "Турнір «День відкритих рубежів»", які посіли 1-5 місця;

- Категорія «Мисливці» охоплює:

• власників особистої зброї (осіб, що мають дозвіл від МВС України на право володіння та носіння мисливської вогнепальної зброї, газової зброї, спецзасобів для відстрілу куль нелетальної дії, службової вогнепальної зброї), які не підпадають під категорію «Спортсмени»;

• осіб, що не мають особистої зброї, але є членами Спортивно-Стрілецького Клубу «ІБІС» та інших стрілецьких клубів і не підпадають під категорію «Спортсмени».

Переможці в кожній окремій змагальній дисципліні визначаються за сумою очок, набраних під час виконання програми стрільб цієї дисципліни. У разі однакової кількості очок у двох або більше учасників, які претендують на одне призове місце в абсолютному заліку, призначається перестріл. Шляхом жеребкування визначається дисципліна перестрілу. Програму і кількість пострілів визначає суддівська комісія.

Абсолютний результат учасника турніру «Універсальний стрілець» визначається підсумовуванням результатів виконання ним всіх окремих змагальних дисциплін.

Усі учасники будуть розділені на групи по 5 осіб. Виконання стрілецьких дисциплін групами буде чергуватися. Отже, всі стрільці по черзі мають пройти всі 7 дисциплін.

Для кожної групи буде чітко прописано час початку виконання кожної вправи.

Під час проведення основної програми будуть відбуватися різноманітні додаткові активності: конкурси, презентації, майстер-класи.

Додаткова інформація за телефоном: 067 473 66 39 (в робочі дні, з 9.00 до 18.00)

с 26 Березня 2019 г. до 18 Травня 2019 г.