0 800 600 002
Відстежити замовлення
ГоловнаВсі записиОхотаВи тут: Новий Sauer 404. Ще більше можливостей!
Категории

Новий Sauer 404. Ще більше можливостей!

sauer_banner_1280x740_ua

Від теорії до практики з Sauer 404!

Лінійка мисливських карабінів Sauer S 404 прийшла на зміну S 202 в 2015 р. На сьогодні це одна з найбільш інноваційних модульних гвинтівок з поздовжньо-ковзаючим затвором. Основою гвинтівки S 404 служить ствольна коробка, в якій зафіксовано ствол, виготовлений методом холодного кування. До неї ж кріпляться приклад і цівка - таким чином, питання про вивішеність ствола і укладки ствольної коробки в ложу відпадає в першу чергу. Для демонтажу цівки і приклада, налаштування висоти щоки приклада, заміни ствола і налаштування УСМ використовується єдиний універсальний ключ, який зберігається в торці цівки, одночасно утворюючи передню антабку.

Система S 404 дозволяє змінювати калібр - наприклад, з середньо-універсального .308 Win на потужний .375 H&H Magnum. Ствол фіксується в ствольній коробці трьома затискними гвинтами. Радіальна фіксація забезпечує повну повторюваність пристрілки. Так само легко, як ствол, змінюється бойова личинка. Затвор має шість бойових упорів, замикання здійснюється за казенну частину ствола. Безпека забезпечує автоматичне блокування ударника при відкритому затворі і ручне зведення, що заміняє запобіжник. УСМ зводиться безпосередньо перед пострілом легким рухом великого пальця. Так само легко УСМ знімається з бойового взводу. Ручне зведення завжди безпечніше будь-якого запобіжника.

Цікаво застосоване в S 404 рішення регулювання зусилля спуска. За допомогою універсального ключа УСМ Sauer Quattro перемикається між чотирма встановленими варіантами зусилля спрацьовування: 550 г / 750 г / 1000 г / 1250 г. При цьому характеристика спуску у всіх випадках однакова: відчуття «скляної палички, що ламається». Це ще не все. УСМ Sauer 404 дозволяє регулювати положення спускового гачка: його можна пересувати на відстань до 8 мм вперед/назад і нахиляти на кут до 5° вправо/вліво.

Магазин Sauer 404 - металевий коробчатий, патрони розміщуються в ньому в один ряд. Подача патрона в патронник може здійснюватися як з магазину, так і простим закиданням патрона через екстракційне вікно - в обох випадках це відбувається без найменших нарікань, абсолютно надійно. Єдине, що споряджати магазин через вікно ствольної коробки не виходить.

Модель S 404 Synchro XTC є флагманом лінійки Sauer 404. Ця гвинтівка виділяється виготовленою вручну вуглепластиковою ложею і стволом з каннелюрами. Ложа аналогічна ложі XT з пістолетною рукояткою, отвором під великий палець і регульованим гребенем. Вона дуже зручна в усіх відношеннях, її надзвичайно приємно тримати в руках. Гребінь приклада плавно регулюється по висоті. Для повторюваності регулювань на його стійці нанесена міліметрова шкала.

Антабки у S 404 Synchro XTC - швидкоз'ємні. На місце передньої замість універсального ключа можна встановити вуглепластикові сошки. Ложа Sauer S 404 XTC дійсно дуже красива: в залежності від освітлення виглядає сірою, то синьою. Перевага її не тільки в зниженні загальної маси гвинтівки, але і в підвищенні міцності: як відомо, вуглепластикові деталі міцніші сталевих тієї ж маси. Так що якщо ви не збираєтеся змагатися з колегами по полюванню красою малюнка дерев'яного приклада, є всі причини вважати за краще ложу з вуглепластика.

Технократична естетика гвинтівки S 404 Synchro XTC підкреслюється каннельованим стволом. Каннелюри тут не просто декоративний елемент: вони виконані досить глибокими, щоб дійсно виконувати функцію полегшення маси при одночасному збільшенні поверхні охолодження і збереження механічної жорсткості ствола на вигин. Різьба на дульному зрізі дозволяє встановити на ствол дульне гальмо-компенсатор, полум’ягасник або глушник. У зборі гвинтівка S 404 Synchro XTC, незважаючи на досить довгий стовол (560 мм в середніх калібрах і 620 мм в калібрах «магнум») важить менше 3 кг, що робить її прекрасним вибором для полювання, що вимагає тривалих піших переходів (особливо для полювання в горах).

Ознайомитися детальніше з новинкою від Sauer Ви вже можете в мережі роздрібних магазинів «ІБІС», а також в інтернет-магазині ibis.net.ua!

Товари новини
Карабін Sauer S 404 Synchro XTC кал. 30-06 (з різьбою М15х1)Карабін Sauer S 404 Synchro XTC кал. 30-06 (з різьбою М15х1)
Код: 14190298
222750 грн.
Наявність по магазинам
09.08.2017 18:08:46