0 800 600 002
Наявність у магазинах
Відстежити замовлення
Каталог товарів
0 800 600 002
ІбісВсі записиВи тут: Нові ножі Skif: ще надійніше, практичніше та цікавіше!
Категорії

Нові ножі Skif: ще надійніше, практичніше та цікавіше!

Нові ножі Skif: ще надійніше, практичніше та цікавіше!

У нас чудова новина для любителів ножів! Здійснилося, до нас прибуло нове покоління нових складних ножів Skif!

Ці ножі без перебільшення можна назвати еталоном за параметром ціна-якість та найкращими бюджетними складаними ножами Skif-knives за всю історію торгівельної марки.

Для захисту клинка від подряпин використовується покриття Stone Wash, причому в двох варіаціях: чорного або білого кольору (в залежності від модифікації). Відкривання ножа здійснюється за допомогою фліпперу, вихід клинка дуже плавний - це було досягнуто завдяки застосуванню системи шарикопідшипників - однієї з головних відмінностей нового покоління ножів Skif.

Для фіксації клинка обраний один з найбільш надійних замків - Frame-Lock. Посилення руків'я в районі осьового гвинта дозволяє користуватися ножем в будь-яких ситуаціях.

Накладки на руків'я виконані з склотекстоліту G-10 і доступні в 3-х кольорах: чорному, зеленому та помаранчевому. На ножі присутня кишенькова кліпса, а також отвір для темляка, розташований у верхній частині руків'я. Нове покоління ножів Skif найкращим чином підійде для повсякденного використання, проте не менш ефективним виявиться і під час туристичного походу або іншої аутдор-активності.

2019-12-27 00:00:00
Головна
Каталог
Кошик
інше