0 800 600 002
Відстежити замовлення
ГоловнаВсі записиНовиниМисливствоВи тут: Нові моделі луків та арбалетів Man Kung!
Категорії

Нові моделі луків та арбалетів Man Kung!

Чудова новина для любителів стрільби з метальної зброї! У мережу магазинів "ІБІС" надійшли нові моделі луків і арбалетів від всесвітньо відомої компанії Man Kung! Продукція цього виробника прекрасно зарекомендувала себе в Україні, в першу чергу за рахунок бюджетного сегменту, і що не менш, а можливо навіть більш важливо - гарної якості виробів.

Серед новинок:

Блочний лук MK-CBA5 Thorns представляє собою нову модель, яка якісно відрізняється від попередників CBA2 і CB75. Головною відмінністю нової моделі стала конструкція рами, яка отримала більш агресивний та сучасний вигляд. Окрім дизайну, рама стала дещо легшою в порівнянні з попередниками, завдяки чому тривала стрільба стане більш комфортною. Модель поставляється разом з основними аксесуарами для блочного лука: 3-х піновим прицілом, полочкою типу Whisker Biscuit, стабілізатором, ківером з 4 карбоновими стрілами, піп-сайтом та в'язочкою. В цілому, це більш, ніж цікава модель, яка підійде як початківцям, так і більш досвідченим стрілкам з блочного лука.

Рекурсивний арбалет MK-TCS2 Alligator являє собою логічне продовження попередньої моделі, проте з одним вкрай корисним доповненням - прикладом, який також виконує роль важеля зведення. Якщо попередник TCS1 був виключно пістолетним арбалетом, то TCS2 - має швидше гвинтівковий тип, аніж пістолетний. Основна перевага такої конструкції полягає в тому, що при стрільбі з прикладом істотно зростає точність, і, звичайно ж, комфорт при стрільбі. Крім того, в порівнянні з більш габаритними представниками арбалетів, TCS2 відрізняється набагато меншою швидкістю перезарядки, що не може не радувати.

XB-27 Hound - новий зразок рекурсивного арбалета гвинтівкового типу, який в силу своїх характеристик є одним з кращих в сегменті бюджетних арбалетів. У порівнянні з попередниками, XB-27 відрізняється більш простою конструкцією ложі, що не лише не вплинуло на якість моделі, але навіть розширило її можливості. Монолітна цівка виконана з планкою Picatinny, завдяки чому на неї можна буде закріпити додаткову руків'я-упор, а також інші аксесуари, причому саме в тому місці, де це буде найбільш комфортно стрільцю. Наявність регульованого прикладу дозволяє підігнати арбалет під антропометричні особливості більшої частини стрільців.

Новинки представлені в мережі магазинів "ІБІС", а також на сайті ibis.net.ua.

А для тих, хто хоче дізнатись щось більше з цієї теми радимо переглянути відео:

Зброя та комплектуючі
Арбалет Man Kung MK-TCS2BK Alligator ц:зеленыйАрбалет Man Kung MK-TCS2BK Alligator ц:зеленый
Код: 1000288
1070 грн.
Наявність в магазинах
Арбалет Man Kung MK-TCS2BK Alligator ц:черныйАрбалет Man Kung MK-TCS2BK Alligator ц:черный
Код: 1000287
1070 грн.
Наявність в магазинах
Арбалет Man Kung MK-XB27BK-KIT Hound ц:черныйАрбалет Man Kung MK-XB27BK-KIT Hound ц:черный
Код: 1000285
3570 грн.
Наявність в магазинах
Арбалет Man Kung MK-XB27GODC-KIT Hound ц:camoАрбалет Man Kung MK-XB27GODC-KIT Hound ц:camo
Код: 1000286
3830 грн.
Наявність в магазинах
Лук Man Kung MK-СBA5BK-KIT Thorns ц:green camoЛук Man Kung MK-СBA5BK-KIT Thorns ц:green camo
Код: 1000290
8470 грн.
Наявність в магазинах
Лук Man Kung MK-СBA5BK-KIT Thorns ц:черныйЛук Man Kung MK-СBA5BK-KIT Thorns ц:черный
Код: 1000289
8190 грн.
Наявність в магазинах
Більше товарів +3
10.09.2019 10:42:18