0 800 600 002
Відстежити замовлення
Каталог товарів
0 800 600 002
ГоловнаВсі записиНовиниМисливствоВи тут: Нове надходження найміцніших ножів в світі!
Категорії

Нове надходження найміцніших ножів в світі!

Чудова новина для поціновувачів харизматичних ножів від всесвітньо відомої компанії Cold Steel! Серед новинок представлені три нові різновиди моделей Voyager, Recon Tanto і FGX.

Cold Steel Voyager XL Vaquero - поповнення в модельному ряду Voyager, який включає в себе легкі та міцні традиційні складані ножі, здатні працювати в самих різних умовах. Voyager - це одна з найнадійніших моделей в асортименті Cold Steel: під час випробувань ножа цієї лінійки з клинком 127 мм в розкритому стані він не склався при навантаженні на рукоятку в 54,45 кг. Завдяки поєднанню надійності та практичності, Voyager можна назвати одним з найбільш універсальних складних ножів, які можуть використовуватися для щоденних завдань і аутдору. Агресивний і швидкий різ Vaquero забезпечується «S» - подібною формою клинка, спусками від обуха та серрейторним заточуванням. Такий набір переваг дозволяє досить легко розрізати такі  матеріали, як канати, шкіру, ремені і т.д.

Нож Cold Steel Voyager XL VaqueroНож Cold Steel Voyager XL Vaquero
Код: 12601442
3050 грн.
Наявність в магазинах
Нож Cold Steel Voyager XL VaqueroНож Cold Steel Voyager XL Vaquero
Код: 12601443
3050 грн.
Наявність в магазинах

Серію Recon Tanto можна з упевненістю назвати однією з візитних карток компанії Cold Steel. Вона поповнилася новою моделлю Recon Tanto San Mai. Головна "фішкою" новинки полягає у використанні сталі VG-10 San Mai, яка є однією з найкращих для ножів і відрізняється збільшеною загальною механічною міцністю, зносостійкістю та гнучкістю. Крім того, назва San Mai означає, що клинок має три шари сталі: тверду високовуглецеву в середині та більш м'які по бокам. Примітно, що при виробництві японських мечів і кинджалів застосовувалась схожа технологія. Клинки з профілем американського танто відрізняються ефективними колючими та ріжучими властивостями, завдяки чому їх можна назвати універсальними. Для більш зручного утримання, ножі Cold Steel серії Recon Tanto доповнені руків'ям з матеріалу Kraton®. Поєднання форми та матеріалу руків'я забезпечує міцне зчеплення з долонею та протистоїть ковзанню в руці при інтенсивному використанні. Всі ножі серії серії Recon Tanto доповнені якісним чохлом з матеріалу Secure-Ex ™.

Нож Cold Steel Recon Tanto San MaiНож Cold Steel Recon Tanto San Mai
Код: 12601444
5050 грн.
Наявність в магазинах

Ще одна оригінальна модель - Cold Steel FGX Balisong Tanto. Цей ніж виготовлений з матеріалу Griv-Ex™ - армованого скловолокном пластику (поліаміду), якиц відрізняється високою міцністю. У закритому та відкритому вигляді клинок фіксується за допомогою утримання двох частин руків'я долонею або засувкою-фіксатором. Найкращим чином дана модель підійде для повсякденних завдань, а також для тренування з балісонгом. Форма клинка - американське танто.

Нож Cold Steel FGX Balisong TantoНож Cold Steel FGX Balisong Tanto
Код: 12601441
450 грн.
Наявність в магазинах

Новинки доступні в мережі магазинів Ібіс, а також на нашому сайті ibis.net.ua!

30.07.2019 09:28:03