Доступен украинский перевод.Перейти на UA версию страницы
0 800 600 002
Відстежити замовлення
Каталог товарів
0 800 600 002
ГоловнаВсі записиНовиниМисливствоВи тут: Нове покоління пневматичних гвинтівок Kral Arms!
Категорії

Нове покоління пневматичних гвинтівок Kral Arms!

За останні роки турецька компанія Kral Arms все більш впевнено почуває себе на світовому ринку і продовжує підкорювати все нові і нові горизонти. Пневматичні гвинтівки компанії вже встигли знайти своїх шанувальників, але турки на цьому не зупиняються і активно розширюють асортимент компанії.

Не так давно Kral презентував новинку - Puncher Jumbo, пневматична гвинтівка із попереднім закачуванням. Спочатку модель була виготовлена ​​повністю у чорному матовому кольорі, але для компанії це не стало межею і вони випустили ще одну модель Puncher Jumbo з патерном "Осінній лист".

Відмінною рисою гвинтівки є наявність складаного телескопічного приклада, з можливістю регулювання щоки, а також наявність планок Weaver / Picatinny для можливості встановлення додаткових стрілецьких аксесуарів і прицілу. Крім того, гвинтівки поставляються в жорсткому кейсі з додатковим магазином і запасним змінним балоном.

Винтовка пневматическая Kral Jambo Dazzle PCP Synthetic Black 4.5 ммВинтовка пневматическая Kral Jambo Dazzle PCP Synthetic Black 4.5 мм
Код: 36810213
18750 грн.
Наявність в магазинах Наявність
Винтовка пневматическая Kral Jambo Dazzle PCP Synthetic Camo 4.5 ммВинтовка пневматическая Kral Jambo Dazzle PCP Synthetic Camo 4.5 мм
Код: 36810214
20630 грн.
Наявність в магазинах Наявність

Також, була доповнена ще одна цікава лінійка пневматичних гвинтівок - Kral Puncher Breaker. PCP-гвинтівки які являються яскравим представником класу Premium серед пневматичних гвинтівок.

Модель оснащена аеродинамічним компенсатором що зменшує віддачу під час пострілу. Продуманий дизайн, використання міцних, але легких матеріалів і розташування затворної групи ближче до прикладу - дозволили значно зменшити довжину гвинтівки і зробити її максимально збалансованою.

Винтовка пневматическая Kral Breaker PCP Synthetic 4.5 ммВинтовка пневматическая Kral Breaker PCP Synthetic 4.5 мм
Код: 36810216
13110 грн.
Наявність в магазинах Наявність
Винтовка пневматическая Kral Breaker Marine PCP Wood 4.5 ммВинтовка пневматическая Kral Breaker Marine PCP Wood 4.5 мм
Код: 36810217
13770 грн.
Наявність в магазинах Наявність

Kral Arms Puncher Regnum - ще один відмінний варіант для розважальної стрільби і покращення навичок поводження зі зброєю. Легке, ергономічне ложе із якісного міцного пластику в камуфляжі "Осінній лист" виділяє дану модель серед конкурентів.

Можливість регулювання потилиці приклада і щоки дозволяє створити максимально комфортні умови для стрільби, а як наслідок - максимум отримати максимум задоволення.

Винтовка пневматическая Kral Regnum PCP Camouflaged кал. 4.5 ммВинтовка пневматическая Kral Regnum PCP Camouflaged кал. 4.5 мм
Код: 36810215
16250 грн.
Наявність в магазинах Наявність

29.04.2020 14:16:17
Головна
Пошук
Кошик
Списки
Мій аккаунт