Доступний український переклад.Перейти на UA версію сторінки
0 800 600 002
Відстежити замовлення
ГоловнаВсі записиНовиниМисливствоВи тут: Новинки від компанії Viper
Категорії

Новинки від компанії Viper

novinka-viper_banner_1280x740_ua

Зовсім недавно компанія-виробник кишенькових ножів супер-преміум класу Viper представила світу ексклюзивні новинки, а ми, в свою чергу, поспішаємо порадувати наших покупців їх наявністю в мережі магазинів Ібіс.

Щоб підігріти інтерес, скажемо, що розробкою всіх представлених нижче ножів займався широковідомий датський ножовий майстер Джеспер Воксне, вироби якого відрізняються функціональністю та лаконічністю.

Перша модель — Viper Katla — лінійка невеликих джентельменських ножів для повсякденного використання, яка на даний момент представлена ​​в 11 варіаціях, з яких 2 можна зустріти у нас. Незалежно від варіанту виконання модель має клинок типу Tanto Point, виготовлений з нержавіючої сталі Böhler M390, як заявлено виробником, загартованої до твердості 60-61 HRC. Деталь, яка виділяє Katla, — це тривимірна обробка рукоятки, виконана з титанового сплаву або вуглецевого волокна, в залежності від модифікації. Модель оснащена системою шарикопідшипників, які прискорюють вихід клинка.

Другий екземпляр — Viper Fortis — новинка в уже відомій раніше лінійці ножів для щоденного носіння. Клинок моделі виконаний з порошкової нержавіючої сталі Böhler M390 Microclean, яка пройшла подвійне гартування і додаткову вакуумну криогенну обробку і має фінішне покриття Stonewash. Рукоять ергономічної форми виготовлена ​​з титану.

І наостанок, Viper Koi — компактний і багатофункціональний ніж з фіксованим клинком, який прекрасно впорається як з повсякденною домашньою роботою, так і з більш складними завданнями під час відпочинку на природі. Широкий профіль клинка типу Drop Point виконаний з порошкової сталі преміум-класу M390, накладки на рукоять виготовлені з високоякісного вуглецевого волокна, здатного витримувати великі навантаження.

Ножі та інструменти
Нож Viper Katla CFНож Viper Katla CF
Код: 14530382
5810 грн.
Наявність в магазинах Наявність
Нож Viper Fortis SW TitaniumНож Viper Fortis SW Titanium
Код: 14530384
6900 грн.
Наявність в магазинах Наявність
Нож Viper Katla TitaniumНож Viper Katla Titanium
Код: 14530381
5530 грн.
Наявність в магазинах Наявність
Нож Viper Koi CFНож Viper Koi CF
Код: 14530383
4960 грн.
Наявність в магазинах Наявність
27.08.2020 14:04:17
Головна
Пошук
Кошик
Списки
Мій аккаунт