0 800 600 002
Наявність у магазинах
Відстежити замовлення
Каталог товарів
0 800 600 002
ІбісВсі записиВи тут: Новинка - тепловізійний монокуляр XD Thermal LRF
Категорії

Новинка - тепловізійний монокуляр XD Thermal LRF

Новинка - тепловізійний монокуляр XD Thermal LRF

Зустрічайте абсолютну новинку - тепловізійний монокуляр з далекоміром XD Thermal LRF. 

XD Thermal LRF побудований на неохолоджуваній VOx матриці з роздільною здатністю 384х288@17μm. Поріг температурної чутливості матриці не перевищує 35 мК, що є мірою її здатності розрізняти тонкі зміни температури в об'єктах. Прилад дозволяє виявляти об'єкт на відстані 2000 м.

Вбудований далекомір надає можливість вимірювання дистанції до об'єкта в діапазоні від 12 до 1200 м. Ним можна користуватися як окремо, так і в режимі сканування.

Об'єктив F40/1.0 забезпечує хорошу світлосилу, збирає достатню кількість теплового випромінювання навіть за умов низького освітлення. 

Оптичне збільшення 2.6х з плавним цифровим зумом дозволяє детальніше розглядати об'єкти на середніх дистанціях, а поле зору 9.3°-7.0° - охопити велику площу та ефективно сканувати оточуючу область. 

Корекція діоптрій від -4 до +4 допомагає налаштувати тепловізійний монокуляр під особливості зору стрільця, підвищуючи рівень комфорту та ефективність спостереження. 

Дисплей OLED з роздільною здатністю 1024x768 пікселів надає чітке зображення високої якості. 

П'ять колірних палітр пропонують різноманітні варіанти для оптимізації зображення. Вибір палітри кольорів залежить від конкретних умов та завдання спостереження.

Доступні три попередньо визначені профілі зображення (ліс, гори, місто), а також три індивідуальні користувацькі профілі.

Монокуляр надає можливість запису як фотографій, так і відеоматеріалів для максимально повного документування подій. Роздільна здатність відеозапису 1024х768 пікселів. Обсяг пам'яті 32 Гб забезпечує достатній простір для зберігання фотографій та відео. 

Модуль WiFi дозволяє здійснювати трансляцію даних пристрою та відео на ПК, ноутбук або смартфон у реальному часі. Можна підключитися до пристрою через Wi-F за допомогою додатку DATA SWOP.

Пристрій живиться від двох літій-іонних акумуляторів 18650 (не входять до комплекту), що забезпечують безперервну роботу до 8 годин. Заряджання або підключення зовнішнього джерела живлення - через роз'єм USB Type-C. Функція автоматичного вимкнення дозволяє пристрою автоматично вимикатися після певного періоду бездіяльності задля економії енергії.

Монокуляр виготовлений з високоякісних матеріалів, що сприяє міцності та довговічності. Стандарт IP6 вказує на рівень захисту від вологи та пилу.

Прилад оснащений гніздом для кріплення штатива.

В комплекті поставки: тепловізійний монокуляр XDT LRF, сумка, зарядний кабель USB Type-C, серветка для чищення об’єктива, посібник користувача.

XD Precision
Новинка - тепловізійний монокуляр XD Thermal LRFМонокуляр тепловізійний XD Thermal LRF S 2.6x-10.4x 384x288@17μm. Далекомір 1200м
Код: 15250043
118800 грн
Наявність у магазинах

2024-05-15 00:00:00
Головна
Каталог
Кошик
інше