0 800 600 002
Наявність у магазинах
Відстежити замовлення
Каталог товарів
0 800 600 002
ІбісВсі записиВи тут: Нові спортивні моделі Breda
Категорії

Нові спортивні моделі Breda

З радістю повідомляємо про надходження спортивних новинок від італійської компанії Breda. Продукція Breda є одним із синонімів вірності італійським збройовим традиціям, в поєднанні із застосуванням новітніх технологій і передових розробок.

Багато хто вже давно знайомий з інерційними напівавтоматичними рушницями Breda B12i, призначеними в основному для практичної стрільби. Вони ідеально підходять для учасників спортивних змагань, особливо – для «3 gun». Рушниці мають інерційну систему перезаряджання, яка відрізняється простотою та надійністю. 

Ствольна коробка з анодованого легкоплавкого металу (Ergal) попередньо піддана піскоструминній обробці, що значно збільшує термін її експлуатації. В ствольній коробці є отвори для встановлення планки під оптичний або коліматорний приціл. Ствол виготовлений методом глибокого свердління, канал ствола – хромований на відміну від патронника. Ударно-спусковий механізм – нерегульований. Спускова скоба, на основі якої знаходиться запобіжник, виконана з технополімеру. 

Передбачена можливість встановлення подовжувача для підвищення ємності магазина. Рушниці мають розширене вікно заряджання та збільшені органи управління.

Модель Breda B12i T4 – це четверте покоління напівавтоматичних рушниць B12i для практичної стрільби. І серед новинок представлені дві різні модифікації цієї моделі. 

Перша – рушниця Breda B12i T4 Cerakote для IPSC зі стволом довжиною 61 см.

Особливості: профіль цівки підвищений для більш зручного хвату і більшого захисту ствола, руків'я зведення можна встановлювати як праворуч, так і ліворуч, вентильована планка з оптоволоконною мушкою та складаним ціликом, заокруглена спускова скоба, захисне покриття Cerakote сірого кольору. Вікно заряджання "з коробки" підготовлене для спортивного заряджання Load-2 або Load-4. Корпус УСМ теж має спеціальну форму для більш зручного заряджання.

Breda
Нові спортивні моделі BredaРушниця Breda B12i T4 Cerakote кал. 12/76. Ствол - 61 см
Код: 12560167
92880 грн
Наявність у магазинах

Друга – рушниця Breda B12i T4 Black зі стволом 47 см.

Її відмінність від решти відразу впадає в око. Модель виглядає більш тактичною. Вона оснащена цівкою з системою M-LOK для кріплення додаткових аксесуарів та ергономічним пістолетним руків’ям. На стволі є портування для зменшення підкидання ствола під час стрільби. На вентильованій планці розміщена оптоволоконна мушка LPA. Як і в попередній моделі, руків'я зведення можна встановлювати як праворуч, так і ліворуч. На прикладі передбачена двостороння антабка для кріплення ременя.

Breda
Нові спортивні моделі BredaРушниця Breda B12i T4 Black кал. 12/76. Ствол - 47 см
Код: 12560168
102340 грн
Наявність у магазинах

2023-12-01 00:00:00
Головна
Каталог
Кошик
інше