український перекладДоступний український переклад.Перейти на UA версію сторінки
0 800 600 002
Відстежити замовлення
Каталог товарів
0 800 600 002
ГоловнаВсі записиВи тут: Нова поставка від Chevalier!
Категорії

Нова поставка від Chevalier!

Існує твердження, що людина мерзне не тому, що навколо неї холодно, а тому, що вона неправильно вдягнена. З брендом Chevalier, нова поставка від якого вже прибула до наших магазинів, ви не замерзнете ніколи.

Підемо по висхідній і спочатку презентуємо вам демісезонні штани. Моделі Chevalier Avon і Chevalier Belston обидві мають повний набір необхідних кишень, спеціальні вентиляційні отвори на внутрішній частині стегон для оптимальної циркуляції повітря під час інтенсивних фізичних навантажень, легко затягуються поверх черевиків завдяки еластичним манжетам на липучці. Чим же вони відрізняються? Штани Chevalier Avon орієнтовані більше на міцність – пошиті з поліестеру і бавовни, мають подвійні, а у стратегічних місцях і потрійні шви, є еластичні вставки у тих місцях, де існує загроза передчасного зносу. У свою чергу, Chevalier Belston – легші і більш м’які, пошиті з поліестеру і еластану, відповідно краще тягнуться і не створюють дискомфорту навіть під час стрибків або ж екстреного підйому на верхівку сосни.

Chevalier
Штани Chevalier Avon. Розмір - 52. Колір - tobaccoШтани Chevalier Avon. Розмір - 52. Колір - tobacco
Код: 13412631
4980 грн.
Наявність в магазинах
Chevalier
Штани Chevalier Belston. Розмір - 52. Колір - tobaccoШтани Chevalier Belston. Розмір - 52. Колір - tobacco
Код: 13412636
3700 грн.
Наявність в магазинах

Жилет Chevalier Mainstone є таким самим традиційним аксесуаром мисливця як і рушниця. М’який фліс з начосом надійно збереже тепло, особливо якщо користуватися цією моделлю в якості другого шару одягу протягом холодного сезону.

Chevalier
Жилет Chevalier Mainstone. Розмір L. ЗеленийЖилет Chevalier Mainstone. Розмір L. Зелений
Код: 13412616
2050 грн.
Наявність в магазинах

А ось вже поверх жилета рекомендується надіти щось таке ще більш тепле і одночасно «дихаюче». Наприклад, анорак Chevalier Setter Pro 3L. Він пошитий з мікрофібри на основі поліестеру, м’який, малошумний, що дуже важливо під час полювання, з інкорпорованою мембраною Chevalite, само собою. Неповна застібка на передній панелі, високий комір і капюшон покликані захистити мисливця або мандрівника, що знаходиться всередині анораку, від вітру та дощу. Кишені присутні такі: для рації чи смартфона, дві великі фронтальні для рук і внутрішня для документів.

Chevalier
Анорак Chevalier Setter Pro 3L. Розмір L. ЗеленийАнорак Chevalier Setter Pro 3L. Розмір L. Зелений
Код: 13412736
12770 грн.
Наявність в магазинах

З іншого боку, на полювання постійно тримати руки в кишенях не вийде, якщо ви рішуче налаштовані на трофей. Тому ми рекомендуємо користуватися рукавичками Chevalier Shooting Glove No Slip. Окрім того, що вони досить теплі, на долоні є нековзний матеріал, який буде надзвичайно корисний якраз у ту погоду, коли вже потрібно надягати анорак.

Chevalier
Рукавиці Chevalier No Slip. Розмір 10Рукавиці Chevalier No Slip. Розмір 10
Код: 13412668
1120 грн.
Наявність в магазинах

Ще про новинки від бренду Chevalier ви зможете прочитати у другому за листопад дайджесті нових надходжень.

2021-11-15 00:00:00
Головна
Мій аккаунт
Каталог
Кошик
інше