0 800 600 002
Наявність у магазинах
Відстежити замовлення
Каталог товарів
0 800 600 002
ІбісВсі записиВи тут: Надійний захист ваших рук
Категорії

Надійний захист ваших рук

Надійний захист ваших рук

Увага, дорогі друзі! Ми раді повідомити вам про оновлення асортименту рукавичок Mechanix у магазині ІБІС. Тепер у нас з'явилися нові моделі та кольори, які зроблять ваш вибір ще більш різноманітним.

Одним із найяскравіших оновлень є додавання нових кольорів до модельного ряду Mechanix Original. Тепер ви можете придбати жіночі рукавички Mechanix Original у яскравому рожевому камуфляжному дизайні. Це не лише стильний аксесуар, а й надійний захист ваших рук під час  роботи чи розваг.
Mechanix Women's Original Pink Camo - виготовлені з високоякісних матеріалів, таких як дихаюче волокно TrekDry® та штучна шкіра. Рукавички Mechanix Original забезпечують захист рук під час будь-яких робіт або відпочинку. Крім відмінних захисних характеристик, ці рукавички мають яскравий дизайн рожевого камуфляжу, який додає їм стилю.

Mechanix
Надійний захист ваших рукРукавички Mechanix Women’s Original S Pink Camo
Код: 7540110
1140 грн
Наявність у магазинах

Крім того, наш асортимент поповнився новими кольорами у моделях Mechanix M-Pact Fingerless та Mechanix Fast Fit. Тепер ви можете обрати, серед різноманітних варіантів, той, що найкраще відповідає вашому стилю та потребам. Розглянемо докладніше кожну пару рукавичок.
Рукавички Mechanix M-Pact Fingerless - це нове покоління тактичних рукавичок без пальців, призначених для військових і співробітників правоохоронних органів. Вони відповідають стандарту EN 13594 та забезпечують надійний захист від ударів і травм. Завдяки використанню високотехнологічних матеріалів, таких як D3O і Armortex®, ці рукавички поєднують відмінну захисну функцію з комфортом.
Mechanix
Надійний захист ваших рукРукавички Mechanix M-Pact Fingerless XL Black
Код: 7540109
1300 грн
Наявність у магазинах

Відтепер рукавички Mechanix Fast Fit мають розширену кольорову гаму, що дозволяє кожному знайти ідеальний варіант під свій стиль та потреби. Ці рукавички є незамінним аксесуаром для військових, правоохоронців та активних людей, які цінують комфорт та захист. Виготовлені з дихаючої тканини TrekDry® і гнучкої синтетичної шкіри, рукавички Mechanix Fast Fit забезпечують відмінну посадку під час роботи або занять спортом.
Mechanix
Надійний захист ваших рукРукавички Mechanix FastFit XXL Brown
Код: 7540117
924 грн
Наявність у магазинах

2024-04-19 00:00:00
Головна
Каталог
Кошик
інше