0 800 600 002
Наявність у магазинах
Відстежити замовлення
Каталог товарів
0 800 600 002
ІбісВсі записиВи тут: Mechanix - найсучасніші тактичні рукавички
Категорії

Mechanix - найсучасніші тактичні рукавички

Mechanix - найсучасніші тактичні рукавички

У 1991 році з'явилася перша пара рукавичок від Mechanix. Модель, створена видатним гоночним механіком, отримала назву Original® і призвела до еволюції в сфері робочих рук.

Через роки розвитку та вдосконалення, Mechanix вирушив у сферу тактичних рукавичок, розробляючи продукцію, яка відповідає потребам сучасних фахівців. Зберігаючи мобільність та надійний захист, нові рукавички стали ідеальним вибором для широкого спектру професіоналів.

Представляємо вам найновіші досягнення від бренду Mechanix - рукавички, які об'єднують традиції якості та передові технології. Знайомтеся з новинками:

Precision High Dex – тактичні рукавички, які поєднують найвищу якість для професіоналів, особливо в стрілецький індустрії та автомобільній промисловості. Виконані з матеріалу TrekDry і силіконовими вставками Padlock™ Silicone Grip, вони забезпечують надійний хват і ефективний захист від порізів і пошкоджень. Особливість рукавичок полягає у розміщенні шва, який зазвичай розташований на кінчиках пальців. Він був перенесений на зовнішню частину рукавичок, задля збільшення ергономічності, підвищення чутливості кінчиків пальців й захистити найчутливіші місця від порізів та прищемлень. Зручність і функціональність роблять їх важливою частиною ваших робочих задач.

Mechanix
Mechanix - найсучасніші тактичні рукавичкиРукавички Mechanix Precision High Dex S Black
Код: 7540090
1460 грн
Наявність у магазинах
Mechanix
Mechanix - найсучасніші тактичні рукавичкиРукавички Mechanix Precision High Dex S Coyote
Код: 7540095
1460 грн
Наявність у магазинах

Тактичні рукавички Mechanix Specialty Hi-Dexterity – це найкращий вибір для тих, хто цінує надійність та практичність. Виготовлені з високоякісних матеріалів з ефектом "second skin", вони ідеально підходять для стрілецької індустрії й автомобільної промисловості. Модель Specialty Hi-Dexterity має анатомічні виточки, які відповідають природному вигину руки, забезпечуючи точну посадку, а гнучкі прорізи з еластану покращують рухливість вказівного та середнього пальців. Завдяки використанню 0,5-міліметрової замші AX-Suede™ на внутрішній стороні забезпечується точне відчуття предмета в руці. 

Mechanix
Mechanix - найсучасніші тактичні рукавичкиРукавички Mechanix Specialty Hi-Dexterity S Coyote
Код: 7540100
1290 грн
Наявність у магазинах


Mechanix X-Pad – це інноваційна термостійка прихватка, спеціально призначена для газозварювальних робіт. Другий варіант використання прихвата - для зняття гарячого саундмодератора. Виготовлена за технологією CarbonX®, вона володіє термо- та вогнетривкими властивостями. З щільним фетровим шаром всередині та прошивкою з технологією DuPont™ Kevlar®, гарантує надійний захист від температур до 2000 °F (1093 °C). Легко одягається і знімається, що робить прихватку ефективною під час роботи.

Mechanix
Mechanix - найсучасніші тактичні рукавичкиПрихват Mechanix X-Pad One size Black
Код: 7540106
1420 грн
Наявність у магазинах

Не пропустіть можливість отримати ці ідеальні інструменти для вашої професії. 

2024-01-31 00:00:00
Головна
Каталог
Кошик
інше