0 800 600 002
Наявність у магазинах
Відстежити замовлення
Каталог товарів
0 800 600 002
ІбісВсі записиВи тут: Лазерне гравіювання
Категорії

Лазерне гравіювання

Лазерне гравіювання

Друзі, зустрічайте послугу-новинку в мережі ІБІС!

Відтепер, в будь-якому магазині ІБІС, ви можете замовити лазерне гравіювання щойно придбаного товару. Гравіювання зробить улюблені речі унікальними і неповторними та додасть виняткового дизайну подарунку близький людині. Завдяки цьому звичайний термос, ліхтар або ніж стане особливим!

Лазерне гравіювання - це швидкий та надійний спосіб нанести вподобаний малюнок або напис із граничною точністю за допомогою спеціального лазерного верстату. Гравіювання можна робити на виробах зі сталі, алюмінію, титану, латуні, міді та інших поверхонь - тобто майже на всьому!*

Наприклад, на клинку улюбленого ножа, на корпусі новенького ліхтаря або на дитячому термосі - нанести малюнок вашої дитини. 

Обмежень щодо товару немає, ви можете принести щойно отриманий товар із магазину ІБІС або придбаний в іншому місці. 

Вартість послуги:

Надпис: від 250 грн.

Малюнок: від 300 грн.

Напис + малюнок: від 450 грн.

Щоб зробити гравіювання, зверніться до будь-якого магазину ІБІС у Києві або можете придбати послугу онлайн під час оформлення замовлення на сайті.

*Звертаємо увагу, що гравіювання наноситься сфокусованим лазерним променем, під дією якого знімається тонкий шар поверхні, що може вплинути на антикорозійність конкретної ділянки об’єкту.

2024-05-06 00:00:00
Головна
Каталог
Кошик
інше