0 800 600 002
Наявність у магазинах
Відстежити замовлення
Каталог товарів
0 800 600 002
ІбісВсі записиВи тут: Фіксовані ножі Skif - легенда знову в строю!
Категорії

Фіксовані ножі Skif - легенда знову в строю!

Друзі, ми знаємо як довго ви цього чекали і от ми поспішаємо до вас з чудовою новиною – повернення в асортимент Skif Knives ножів з фіксованим клинком!

Представляємо вашій увазі - Skif Knives Neptune – нащадок легендарного тактичного ножа Skif Knives Хижак. Модель Neptune розроблена для військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів, але також може використовуватись і для EDC завдань.

Neptune отримав функціональний двосічний клинок профілю Spear Point. Для його виготовлення використовувалась інструментальна сталь D2 із гартуванням до 60 HRC. Фінішна обробка Black Stonewash підвищує стійкість до корозії та маскує подряпини, які можуть виникнути під час використання.

На обуху розміщений ряд масивних насічок під великий палець для більш контрольованого силового різу. Серейторна частина різальної кромки призначена для швидкого розрізання ременів, шнурів та інших матеріалів, що значно додає універсальності експлуатації.

Внутрішня будова Skif Neptune поєднує якості схеми фулл-танг і всадної конструкції, що підвищує його стійкість до силових навантажень, в тому числі і поперечних. Руків’я виконане із полімеру з покриттям Soft Touch. Ергономічна форма руків’я з плавними виїмками та глибокими насічками забезпечують надійне утримання навіть вологими руками. На торці знаходиться масивний склобій з отвором для темляка. У набір входить міцні пластикові піхви з двома варіантами кріплення: на ремінь або систему MOLLE.

Ножі та інструменти
Ніж Skif Knives Neptune BSW BlackНіж Skif Knives Neptune BSW Black
Код: 17650364
2600 грн
Наявність у магазинах
2023-11-28 00:00:00
Головна
Каталог
Кошик
інше