0 800 600 002
Відстежити замовлення
Каталог товарів
0 800 600 002
ГоловнаВсі записиНовиниМисливствоВи тут: "... І хліба не забудь купити!" Доставка Justin вже в Ібіс!
Категорії

"... І хліба не забудь купити!" Доставка Justin вже в Ібіс!

Незважаючи на те, що численні поштові служби оплели своїми відділеннями всі регіони й населені пункти (тим самим спростивши доставку з інтернет-магазинів), все ще існує такий фактор незручності, як «не по дорозі з роботи додому».

Компанія Ібіс завжди прагне поліпшити клієнтський сервіс, і тому поспішаємо повідомити, що ми підключили мережу JustIn як сервіс доставки товарів в супермаркети.

Завдяки співпраці компанії Ібіс та сервісу JustIn Ви зможете легко забрати замовлений товар в найближчому до Вас супермаркеті, підключеному до мережі доставки. Безжальна статистика стверджує, що близько сімдесяти відсотків людей обов'язково заходять в магазин по дорозі додому. Та ж статистика, тільки вже від психологів, стверджує, що більшість людей такі відхилення від маршруту не радують.

Ми, разом з сервісом JustIn змінимо останнє твердження в позитивному ключі - і ваш похід в супермаркет буде приносити радість, причому не лише кулінарно-гастрономічну. Адже поштовий оператор Justin забезпечує доставку в більш ніж 500 відділень по всій Україні.

P.S. Компанія Ібіс нагадує, що зброя (як холодна, так і вогнепальна), а також боєприпаси НЕ пересилаються через поштові сервіси.

27.11.2019 12:17:55