Доступний український переклад.Перейти на UA версію сторінки
0 800 600 002
Відстежити замовлення
ГоловнаВсі записиНовиниМисливствоВи тут: Домінуй з Fabarm XLR Columba Palumbus.
Категорії

Домінуй з Fabarm XLR Columba Palumbus.

Лісовий голуб, він же припутень, (рос. вяхирь, лат. Columba Palumbus) – птах цікавий та дуже обережний. Полювання на нього – це цілий процес. Вам потрібно подумати про маскування, розміщення кількох підсадних голубів того ж забарвлення, запастися терпінням, бути надзвичайно уважним і мати при собі відповідний інструмент – тобто підходящу рушницю. Саме про неї ми і розповімо у цій публікації.

Компанія Fabarm створила рушницю, яке напряму призначене для цього захоплюючого полювання: Fabarm XLR Columba Palumbus калібру 12/76. За своєю суттю це газовідвідний напівавтомат зі стволом довжиною 76 см і свердленням Tribore HP. Ложа з легкого та міцного пластику має камуфляжне забарвлення, що, як було сказано вище, необхідно для адекватного маскування під час полювання. Покриття Cerakote кольору Midnight Bronze не тільки захистить від подряпин ствол і ресивер, але й не дасть відблиску на сонці. За кучність відповідає попередньо встановлений чок Inner HP, а за точність прицілювання – планка, яка звужуюється, світлонакопичувальна мушка, а до них на додачу ще й допоміжна Mid Bead. Втім, якщо ви бажаєте встановити приціл, така можливість існує – фірмове, Fabarm’івське посадкове місце на ресивері розраховане на встановлення планки Weaver.

Приклад зручний, з досить м’яким потиличником і спеціальним покриттям на щоці приклада, яке робить прицілювання більш комфортним. Ремінь кріпиться за допомоги QD-антабок, для цього передбачені відповідні гнізда.

Якщо ви – прихильник цього складного та захоплюючого полювання, рушниця Fabarm XLR Columba Palumbus – ваш вибір.

Рушниця Fabarm XLR Columba Palumbus  кал. 12/76. Довжина ствола - 76 смРушниця Fabarm XLR Columba Palumbus кал. 12/76. Довжина ствола - 76 см
Код: 12510709
44800 грн.
Наявність в магазинах

19.11.2020 18:19:27
Головна
Пошук
Кошик
Списки
Мій аккаунт