0 800 600 002
Відстежити замовлення
ГоловнаВсі записиОхотаВи тут: Біноклі Zeiss Victory RF - новий рівень точності!
Категории

Біноклі Zeiss Victory RF - новий рівень точності!

zeiss_rf_1280x740_ua

Один з лідируючих світових виробників оптики - легендарна німецька компанія Carl Zeiss AG представляє новий рівень точності - оновлену лінійку біноклів Victory RF!

Побачити, виміряти, прицілитися - короткий, але змістовний опис тих функцій, які тепер доступні для біноклів Zeiss Victory RF.

Новий Zeiss Victory RF - високотехнологічний оптичний прилад преміум-класу з інтегрованим балістичним комп'ютером і вбудованим лазерним дальноміром, що працюють в режимі реального часу. У ньому враховані всі важливі для сучасного мисливця фактори, а індивідуальне налаштування здійснюється за допомогою програми Zeiss Hunters App для Android або IOS.

Завдяки інтерфейсу Bluetooth, балістичні дані боєприпасу і характеристики прицілу можна імпортувати з програми в балістичний комп'ютер бінокля Victory RF. Вся лінійка мисливських прицілів Zeiss включена в базу даних програми Zeiss Hunters App.

Крім цього, програма підтримує внесення даних і інших виробників оптичних прицілів, а також дозволяє зберігати профілі «приціл/боєприпас» для раніше внесених характеристик.

Новий лазерний дальномір тепер забезпечує точне вимірювання відстані в діапазоні до 2300 метрів! Можливості дальноміра можна розширити за рахунок синхронізації з додатком через Bluetooth. При розрахунках враховуються не тільки фізичні фактори, але і фактори навколишнього середовища, наприклад, температура і атмосферний тиск.

Різноманітні вимірювальні функції дальноміра надають широкий спектр даних і використовуються для обчислення та точного налаштування системи Zeiss BDC / ASV (надана можливість збереження до дев'яти користувацьких балістичних профілів).

Також доступна можливість виведення даних в 7 форматах:

- відстань до цілі;

- відстань до цілі і кут нахилу;

- відстань до цілі і еквівалентна дистанція по горизонталі (враховуючи кут нахилу);

- відстань до цілі і поправки в см/дюймах;

- відстань до цілі і поправки в MOA;

- відстань до цілі і поправки в MIL;

- відстань до цілі і поправки в кліках.

Міцний прогумований корпус біноклі серії Victory RF забезпечує надійне утримання в мокрих руках і витримує екстремальні навантаження у різних погодних умовах. Покриття лінз LotuTec допоможе запобігти запотіванню, появі крапель води і відбитків. Чудова якість і чіткість зображення досягаються завдяки широкому полю зору, а також сучасному багатошаровому покриттю T* і коефіцієнту світлопропускання в 92 відсотки.

Моделі біноклів Victory RF 8x42 і 10x42 призначені для використання, перш за все, при денному світлі, а Victory RF 8x54 і 10x54 відмінно підходять для спостереження і в умовах сутінків.

Товари новини
Бинокль Zeiss Victory RF 10x54 Т*Бинокль Zeiss Victory RF 10x54 Т*
Код: 7120345
106940 грн.
Забрати в магазині
Бинокль Zeiss Victory RF 10х42 Т*Бинокль Zeiss Victory RF 10х42 Т*
Код: 7120344
97490 грн.
Забрати в магазині
Бинокль Zeiss Victory RF 8х42 Т*Бинокль Zeiss Victory RF 8х42 Т*
Код: 7120343
94340 грн.
Забрати в магазині
26.09.2018 17:16:52