Доступен украинский перевод.Перейти на UA версию страницы
0 800 600 002
Головна → Все записи → Охота → Ви тут: АКЦІЯ! Ліхтар ITP в подарунок!

с 3 августа 2017 г. до 8 сентября 2017 г.

АКЦІЯ! Ліхтар ITP в подарунок!

ITP_banner_900x520_ua

Ліхтарик - в подарунок!

Фірмові магазини славляться широтою асортименту своїх товарів, тому тут у покупця часто відбувається те, що на мові алегорій називається «розбігаються очі». Нерідко трапляється і так, що в результаті ви несете з магазину не тільки те, що планували придбати спочатку, а набагато більше.

Традиційно піклуючись про своїх клієнтів, і постійних, і потенційних, мережа збройно-мисливських магазинів «ІБІС» оголошує про початок чергової акції. Починаючи з 3-го серпня, при покупці в магазинах мережі будь-яких товарів на суму понад 5000 гривень ви отримуєте в подарунок один з компактних світлодіодних ліхтарів серії Eluma від фірми ITP - одного з підрозділів всесвітньо відомої компанії Olight! Завдяки невеликим розмірам, ліхтарі ITP прекрасно підходять для повсякденного носіння і побутового застосування, а потужні світлодіоди від CREE, якими вони комплектуються, допоможуть розігнати будь-яку загрозливу вам темряву!

Плануйте свої покупки в магазинах «ІБІС», заздалегідь знаючи, що надійний і потужний ліхтарик дістанеться вам безкоштовно!

Поделиться: