український перекладДоступний український переклад.Перейти на UA версію сторінки
0 800 600 002
Наявність у магазинах
Відстежити замовлення
Каталог товарів
0 800 600 002

Відділ "ІБІС. Рибальство і туризм"

fe5dc74cbb3671375e426f53cc6da796

Ринок мисливських і рибальських товарів динамічно зростає і розвивається, набирає популярності активний відпочинок. В умовах жорсткої конкуренції підвищується попит на якісне спорядження за доступною ціною. Практика показує, що в наш час придбати якісні товари в невеликих кількостях і за доступною (конкурентної) ціною не просто, а почати свій бізнес «з нуля» в роздрібній торгівлі без надійного партнера-постачальника - нереально.


Одним з напрямків діяльності компанії «ІБІС», який активно розвивається  є оптовий продаж. Різноманітність асортименту товарів для мисливства, риболовлі, туризму та активного відпочинку, які пропонує наша компанія, дозволить сформувати оптимальний асортимент товарів для вашого магазину. Ми однаково уважно і професійно працюємо як з великими регіональними операторами ринку, які мають відповідні ліцензії на торгівлю зброєю, так і з невеликими роздрібними магазинами, що спеціалізуються на товарах, які не передбачають ліцензії (товари для риболовлі, пневматика, товари для туризму і т.д).


Безпосереднє співробітництво з найбільшим оптовим постачальником - компанією «ІБІС», що чуйно реагує на основні тенденції світового ринку, що забезпечує стабільні поставки і регулярні надходження новинок, є основною перевагою, яка дозволяє регіональним профільним магазинам пропонувати своїм клієнтам кращі товари без додаткових витрат.


Нашими партнерами по бізнесу сьогодні є понад 200 спеціалізованих магазинів по всій території України.

Основні напрямки:

Рибальство
Favorite - вудилища, котушки; Brain - коропова і фідерна програма; Prologic - коропова програма; Select - приманки і оснастки, вудилища, котушки; Jackall - японські приманки; Usami - вобелри; Sunline - японські волосіні, шнури і повідкові матеріали. Ми представляємо такі бренди: Wateland, ValkeIn, SV Fishing Lures, Rodio Craft і багато інших.


Одяг та взуття
для полювання, рибалки, занять спортом, активного відпочинку

 

Туризм і відпочинок 

Zojirushi — термоси; Snugpak, Snow Peak – туристичний посуд, набори для пікніків, термоси, ліхтарі, спальні мішки, туристичні складні столи і стільці, палатки, мангали, барбекю, портативні газові туристичні плити, одяг і взуття для активного відпочинку та ін.

 

Ми запрошуємо до співпраці фірми і організації, що працюють на українському ринку в сфері забезпечення мисливців усім необхідним і зацікавлені в представленні наших товарів в своєму регіоні. Будемо раді плідному і взаємовигідному співробітництву.

 


Головна
Каталог
Кошик
інше