український перекладДоступний український переклад.Перейти на UA версію сторінки
0 800 600 002
Наявність у магазинах
Відстежити замовлення
Каталог товарів
0 800 600 002

Відділ "ІБІС. Мисливство і зброя"

ed9a4a47c8efd71dafc24ea16cd0820e

Ринок мисливських і рибальських товарів динамічно зростає і розвивається, набирає популярності активний відпочинок. В умовах жорсткої конкуренції підвищується попит на якісне спорядження за доступною ціною. Практика показує, що в наш час придбати якісні товари в невеликих кількостях і за доступною (конкурентної) ціною не просто, а почати свій бізнес «з нуля» в роздрібній торгівлі без надійного партнера-постачальника - нереально.


Одним з напрямків діяльності компанії «ІБІС», який активно розвивається  є оптовий продаж. Різноманітність асортименту товарів для мисливства, риболовлі, туризму та активного відпочинку, які пропонує наша компанія, дозволить сформувати оптимальний асортимент товарів для вашого магазину. Ми однаково уважно і професійно працюємо як з великими регіональними операторами ринку, які мають відповідні ліцензії на торгівлю зброєю, так і з невеликими роздрібними магазинами, що спеціалізуються на товарах, які не передбачають ліцензії (товари для риболовлі, пневматика, товари для туризму і т.д).


Безпосереднє співробітництво з найбільшим оптовим постачальником - компанією «ІБІС», що чуйно реагує на основні тенденції світового ринку, що забезпечує стабільні поставки і регулярні надходження новинок, є основною перевагою, яка дозволяє регіональним профільним магазинам пропонувати своїм клієнтам кращі товари без додаткових витрат.


Нашими партнерами по бізнесу сьогодні є понад 200 спеціалізованих магазинів по всій території України.

Основні напрямки:

Зброя
гладкоствольна, нарізна, комбінована зброя і набої до неї, пневматична зброя.

Ножі
ножі, сокири, інструменти та ін.

Аксесуари

патронташі, кобури, ремені мисливські, кейси, сейфи, різноманітні засоби для догляду за зброєю, вабці та ін.

Оптика
біноклі, приціли, коліматори, кріплення для різних прицілів, оптичні труби та ін.

 

Одяг та взуття
для полювання, рибалки, занять спортом, активного відпочинку

 

Туризм і відпочинок

Zojirushi — термоси; Snugpak, Snow Peak – туристичний посуд, набори для пікніків, термоси, ліхтарі, спальні мішки, туристичні складні столи і стільці, палатки, мангали, барбекю, портативні газові туристичні плити, одяг і взуття для активного відпочинку та ін.

 

Ми запрошуємо до співпраці фірми і організації, що працюють на українському ринку в сфері забезпечення мисливців усім необхідним і зацікавлені в представленні наших товарів в своєму регіоні. Будемо раді плідному і взаємовигідному співробітництву.

 

Контакти оптового відділу:

Зброя: тел.: 044 529 95 22
Одяг та взуття: тел.: 044 529 95 22
Туризм, відпочинок: тел.: 044 529 48 46
Для факсів: тел.: 044 529 70 40
Електронна пошта: opt1@sporting.com.ua
Головна
Каталог
Кошик
інше