0 800 600 002
Відстежити замовлення

Доставка і оплата

УМОВИ ПРИДБАННЯ ЗБРОЇ І БОЄПРИПАСІВ


Згідно «Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва та ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення і боєприпасів до неї, холодної зброї, пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів в секунду, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення та боєприпасами до неї , холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів в секунду виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточівої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продажу», затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 № 1000:

- зброя, газові пістолети, револьвери, пристрої вітчизняного виробництва, споряджені гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії (далі - пристрої), продаються на підставі дозволів на їх придбання, мисливські ножі - на підставі дозволу на право зберігання і носіння зброї або дозволу на право придбання холодної зброї, паспорта громадянина або документа, який засвідчує особу, газові балончики - громадянам, які досягли 18-річного віку, за наявності паспорта;

- продаж у магазинах боєприпасів до вогнепальної зброї невійськового призначення та патронів до газових пістолетів, револьверів, пристроїв здійснюється:

юридичній особі - на підставі дозволу на їх придбання, а також доручення, виданого її представникові, та документа, який засвідчує особу;

громадянинові - на підставі дозволу на зберігання та носіння вогнепальної зброї невійськового призначення, газових пістолетів, револьверів, пристроїв;

- суб’єкт господарювання, що провадить діяльність з торгівлі зброєю, боєприпасами до неї, спеціальними засобами, веде книгу обліку зброї (додаток 9), боєприпасів до неї (додаток 10), спеціальних засобів (додаток 11), яка повинна бути пронумерована, прошнурована і скріплена печаткою територіального органу Національної поліції.

Таким чином, продаж холодної, мисливської і травматичної зброї, а також боєприпасів до неї реалізується ТІЛЬКИ в мережі магазинів "ІБІС" або у регіональних дилерів компанії.

Всі інші види товарів реалізуються шляхом замовлення в інтернет-магазині і передбачають можливість доставки до місця проживання клієнта.

Умови оплати

Оплата здійснюється виключно у національній валюті України. 

1. РОЗРАХУНОК ГОТІВКОЮ

Оплата готівкою можлива при доставці кур'єром по Києву і в відділеннях "Нової Пошти".

На підтвердження оплати ми видаємо розрахункову накладну зі штампом.

2. БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

2.1 Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється згідно рахунку-фактури, який надається менеджером після оформлення замовлення і перевірки його наявності. Для юридичних осіб ми надаємо пакет усіх необхідних документів.

Для фізичних осіб передбачена можливість оплати за допомогою переказу коштів на розрахунковий рахунок ПриватБанку. Дані по оплаті також надаються менеджером після оформлення замовлення.

Зверніть увагу!

  • У призначенні платежу необхідно вказати № замовлення і П.І.П. клієнта, інакше кошти, що надійшли, не будуть закріплені за замовленням і повернуться одержувачу.
  • Після підтвердження оплати товару, замовлення формується і відправляєтся на наступний день.
  • Перевізнику Ви сплачуєте тільки вартість доставки товару.

2.2 На сайті доступна можливість оплати через інтернет-еквайринг Platon.

3. Подарунковий сертифікат «Ібіс», «BODOCARD»


3.1 При покупці подарункового сертифіката «Ібіс», знижка за дисконтними картками на нього не поширюється, а сам сертифікат прирівнюється до ваучеру (грошей).

3.2 Подарунковий сертифікат «Ібіс» або «BODOCARD» (далі «сертифікат») дає право його пред'явнику придбати товари в магазинах «Ібіс», зі знижкою або в повній мірі відшкодувавши їх вартість, актуальну на момент придбання.

3.3 Якщо вартість покупки перевищує номінал сертифіката, то покупцеві необхідно сплатити різницю.

3.4 При оплаті замовлення сертифікатом обов'язково вкажіть під час оформлення замовлення номінал (суму за сертифікатом) і номер сертифіката, а також попередьте менеджера при підтвердженні замовлення.

3.5 Якщо ціна товару менше номіналу сертифіката, магазин не повертає різницю її власнику.

3.6 Якщо ціна товару менше номіналу сертифіката, магазин не повертає різницю її покупцеві.

3.7 При поверненні товару, купленого за сертифікат, магазин видає новий сертифікат аналогічного номіналу.

3.8 Сертифікат не може бути використаний для отримання готівкових коштів.

3.9 Зберігайте чек на покупку сертифіката для підтвердження його номіналу в разі пошкодження або інших спірних ситуацій.

* Використовувати сертифікат «BODOCARD» можна виключно в роздрібному магазині «Ібіс»
** Сертифікат «BODOCARD» необхідно попередньо активувати на сайті bodo.ua.

 

4. Розстрочка
Для придбання товару в розстрочку покупцям доступні наступні програми: «Миттєва розстрочка» від ПриватБанку, розстрочка від «Плати Пізніше» і оплата частинами від Monobank.

Умови оформлення розстрочки - в розділі «Питання з придбання».

 

Умови доставки

1. ПО КИЄВУ ТА ПЕРЕДМІСТЮ

Доставка здійснюється кур'єром за вказаною покупцем адресою наступного дня з 12.00 до 22.00 з понеділка по субботу. 

Перевірка цілісності, працездатності і комплектності здійснюється покупцем тільки в присутності кур'єра.   

Вартість доставки   по Києву та передмістю - 50 грн.  

Безкоштовна  доставка в межах Києва та передмістя, здійснюється кур'єрською службою "Zruchna", при замовленні на суму від 1500 грн (окрім човнів, підвісних двигунів і сейфів).

Список пригородов [Показать]

*за наявності товару на складі

 

2. ПО РЕГІОНАХ 

Доставка здійснюється службою «Нова пошта»*

Вартість доставки  - згідно з розцінками служби доставки в регіон.

Безкоштовна  доставка в регіони України здійснюється при замовленні на суму від 1500 грн (окрім човнів, підвісних двигунів і сейфів).

Зверніть увагу!

  • номер товарно-транспортної декларації (ТТН) присвоюється посилці раніше, ніж вона фактично потрапляє до відділення Нової Пошти. Якщо після отримання ТТН Ви вводите на сайті http://novaposhta.ua її номер і бачите результат "Номер накладної не знайдено. Будь ласка, перевірте правильність зазначеного номера", просто повторіть операцію пізніше.
  • за наявності товару на складі, замовлення відправляєтся наступного дня. 
  • при передачі товару з роздрібного магазину або віддаленого складу, замовлення відправляється протягом 5-х робочих днів

3. САМОВИВІЗ

Клієнт має можливість самостійно забрати товар з будь-якого магазину мережі «Ібіс» (за умови наявності у ньому цього товару і попереднього резервування товару)

Карта розташування магазинів мережі ІБІС:

Магазини "ІБІС" в м. Києві

Магазини "ІБІС" в інших регіонах