0 800 600 002
Наявність у магазинах
Відстежити замовлення
Каталог товарів
0 800 600 002
Ібіс   Бренди Ви тут:      Big Bite Baits
Відбір по ярликах
Про ярлики
Фільтри та відбори

Big Bite Baits

Big Bite Baits

Традиційно для українських рибаловів словосполучення «їстівний силікон» автоматично асоціюється з японськими виробниками. Звичайно, вони виробляють продукцію, яка користуєтьсяшаленим попитом завдяки своїй уловистості у всіх водоймах. Але, крім японців, «їстівку» дуже добре завжди вміли робити американці.

Компанія Big Bite Bait одна з лідерів США в галузі м'яких приманок із «їстівного силікону». Серед безлічі моделей різноманітного типажу, спрямованості та розміру ви можете знайти саме ту, яка відповідає вашому стилю ловлі та потребі риби у будь-який час у будь-якому місці.

Безліч черв'яків, ящірок, твістерів, жаб, коників, ріпперів різних форм і розмірів, тьюбів, а також багато іншого. Для любителів лову форелі у компанії Big Bite Bait є ціла серія приманок для її ловлі. Серед них усі класичні форми, перевірені роками: черв'яки різної довжини, личинки, «ікра», коники, цвіркуни та інші козявки.

Окрему увагу варто приділити колірній карті приманок, яка відрізняється від більшості кольорів інших виробників. Назви кольорів теж дуже креативні, чого тільки варті "easymoney" (легкі гроші), "hematoma" (гематома). Нові моделі створюються з урахуванням переваг провідних спортсменів США, які, у свою чергу, диктують рибальську моду і своїми досягненнями демонструють уловистість приманок. На нашій воді приманки Big Bite Baits показали себе дуже добре.


https://www.bigbitebaits.com/

Сортування:
Головна
Каталог
Кошик
інше