063 762 44 46
Наявність у містах
Відстежити замовлення
Каталог товарів
063 762 44 46
Категорії
Фільтр

Ножі та інструменти – Ballistol

Ballistol

Масло BALLISTOL проводиться в Німеччині і вже на протязі багатьох поколінь успішно продається по всьому світу. Спочатку розроблене як засіб по догляду за зброєю для імператорської армії Німеччини, воно досить швидко знайшло застосування в побуті в Німеччині, Австрії та Швейцарії. Мільйони споживачів по всьому світу спробували BALLISTOL і знайшли йому величезне число різних способів застосування, аж до догляду за шкірою людини і тварин.
У 1874 році Фрідріх Вільгельм Клевер, адвокат за освітою, заснував в Кельні хімічну фабрику FWKlever. Спочатку він виробляв масла і мастило на базі природного вугілля і придбав власну вугільну шахту, щоб не залежати від постачальників.
На стику століть армії німецького кайзера було потрібно нове універсальне засіб, яке підходило б не тільки для змащення металевих деталей зброї, але і для догляду за дерев'яними прикладами і шкіряними ременями. Поряд з необхідними характеристиками новий засіб повинно було допомагати солдатам при обробці дрібних ран і саден.
Синові засновника компанії, доктору Хельмуту конюшини, в той час доценту на хімічному факультеті Інституту Хімії в Карлсруе, в 1904 році вдалося розробити нову формулу такого масла. Його назва "BALLISTOL" Хельмут Клевер склав з основ двох слів - німецького Ballistik (балістика) та латинського oleum (масло). Незабаром німці прозвали масло Wunderöl, що в перекладі означає "чудове масло". Споживачі відразу полюбили продукт за його дійсно чудові властивості і з 1905 року до 1945 року масло офіційно складалося на озброєнні німецької армії.
Ім'я BALLISTOL пережило всю непросту історію ХХ століття, і асоціюється нині у мисливців, інженерів і багатьох інших професіоналів зі словами "якість" і "повсюдне застосування".
Крім широкого асортименту засобів по догляду за зброєю, а так само побутової хімії, FWKlever. випускає лінійку перцевий газових балончиків для самооборони, відомих в світі під брендом Pepper KO

https://www.ballistol.de/

Сортування:
Відбір по ярликах:
Ballistol
Масло для точила Klever SchleifölМасло для точила Klever Schleiföl
Код: 4290033
115 грн.
Наявність у містах
Головна
Мій аккаунт
Каталог
Кошик
інше