0 800 600 002
Отследить заказ
Каталог товаров
0 800 600 002
ГлавнаяВсе записиМероприятияВы тут: Мисливський турнір "Кубок ATA ARMS"
Категории

Мисливський турнір "Кубок ATA ARMS"

banner-ata

Щиро запрошуємо всіх охочих взяти участь у мисливському турнірі «Кубок Ata Arms 2019», який відбудеться на честь 10-ти річчя в Україні найвідомішої турецької збройової компанії — Ata Arms!

Дата проведення:

22 червня 2019 р. на СНСК «Купол» (м. Бровари, вул. Броварської сотні, 29.)

В програмі змагань:

мисливська серія «компакт-спортінг», дисципліна «кабан, що біжить» з гладкоствольної зброї кулею та "стрільба з рушниці кулею у реагуючу мішень - металевий поппер".
Також на всіх учасників і гостей турніру чекає презентація рушниць компанії Ata Arms та спілкування з її представниками.

Розмір внеску за участь у турнірі становить 800 грн.*

* патрони оплачуються окремо.

Стрілецькі дисципліни:

№1 "Компак - спортінг»
№2 «Стрільба по мішені «Кабан, що біжить»
№3 "Стрільба з рушниці кулею у реагуючу мішень — металевий поппер

Обов’язковою є участь у всіх дисциплінах!

Переможці в кожній окремій змагальній дисципліні визначаються за сумою очок, набраних під час виконання програми стрільб цієї дисципліни. У разі однакової кількості очок у двох або більше учасників, які претендують на одне призове місце в абсолютному заліку, призначається перестріл. Шляхом жеребкування визначається дисципліна перестрілу. Програму і кількість пострілів визначає суддівська комісія. Абсолютний результат учасника турніру «Універсальний стрілець» визначається підсумовуванням результатів виконання ним двох окремих змагальних дисциплін.

Усі учасники будуть розділені на групи по 5 осіб. Виконання стрілецьких дисциплін групами буде чергуватися. Таким чином, всі стрільці по черзі мають пройти обидві вправи.

До участі в турнірі ДОПУСКАЮТЬСЯ «мисливці», «аматори»:

  • власники особистої зброї (особи, що мають дозвіл від МВС України на право володіння та носіння мисливської вогнепальної зброї, газової зброї, спецзасобів для відстрілу куль нелетальної дії, службової вогнепальної зброї),
  • особи, що не мають особистої зброї, але є членами Спортивно-Стрілецького Клубу «ІБІС» та інших стрілецьких клубів.

Категорія «спортсмени» на даних змаганнях НЕ відкривається. До категорії «спортсмени» входять*:

  • стрільці, які на момент проведення змагань мають спортивні розряди на рівні I розряду та Кандидата в майстри спорту, звання Майстер спорту і Заслужений майстер спорту України в будь-якій дисципліні змагань («стендова стрільба», «спортінг», «кабан, що біжить»);
  • призерів змагань «Універсальний стрілець. Кубок Ібіс» 2015–2019 рр., турнір «День відкритих рубежів» 02.09.2017 р.”, турнір зі стендової стрільби «Кубок Ібіс» 2017-2019 рр., які посіли 1-5 місця.

* Адміністрація турніру залишає за собою право відмови в участі учасникам, які зареєструвалися, але підпадають під категорію «спортсмени».

reestr

Додаткова інформація за телефоном: 067 473 66 39 (в робочі дні, з 9.00 до 18.00)

с 28 мая до 22 июня